Kia Stonic Fiyatlarında İnanılmaz İndirim! Bu İndirim Kaçmaz!

İlk çıkışından bu yana büyük ilgi gören 2022 modeli Kia Stonic'in fiyatlarında olağanüstü indirimler yapıldı. Bu indirimli fiyat listesini incelemeden karar vermeyin…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kia Stonic Fiyatlarında İnanılmaz İndirim! Bu İndirim Kaçmaz!

SUV maliyetleri de artacak

Dolar kurundaki dengesizlik, çip krizi, arz talep sorunlarının ardından ülkemizde sıfır araç fiyatlarındaki artış artık rahatsızlık vermeye başladı. Marka ve modele bağlı olarak fiyatlar neredeyse iki katına da çıkabiliyor. Ayrıca ülkemizde 300.000 TL'nin altında sıfır araç bulmanın şu anda neredeyse imkansız olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada ülkemizde de büyük ilgi gören SUV modellerinin maliyetlerinin artacağına dair de haberler geliyor.

Kia Stonick teknik özellikleri

Ülkemizde satışa çıktığı günden bu yana kısa sürede büyük merak uyandıran Kia Stonic, güncel liste fiyatıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Kia Stonic rakiplerine göre uygun fiyatlı olduğu için fiyat artışlarından önce kararınızı vermelisiniz. Ülkemizde bir B-SUV olan Kia Stonic, Peugeot 2008, Volkswagen T-ROC ve Hyundai Kona gibi güçlü rakiplerle de rekabet ediyor. Sonuç olarak, şimdi gayet iyi bir indirimli fiyata sahip olan Kia Stonic, gelecekte yeni fiyat artışlarından muzdarip olabilir. Sonuç olarak, aracı satın almakla ilgilenen alıcıların bir an önce harekete geçmelerini öneriyoruz. Baz donanım seviyesinde, Kia Stonic 1,2 litrelik benzinli bir motorla donatılmıştır. 84 beygir güç üreten bu motor ise manuel şanzımanla eşleştirilmiş.

kia-stonic-2022-1.jpg

Kia Stonic Nisan ayı güncel indirimli fiyat listesi

1.2L 84 PS Manuel Benzin Cool, indirimli satış fiyatı ise 364 bin Türk Lirası

1.0L 100 PS Manuel Benzin Cool, indirimli satış fiyatı ise 382 bin Türk Lirası

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Cool, indirimli satış fiyatı ise 439 bin Türk Lirası

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Business, indirimli satış fiyatı ise 459 bin Türk Lirası

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Elegance, indirimli satış fiyatı ise 466 bin Türk Lirası

1.0L 100 PS DCT (Otomatik) Benzin Elegance Konfor, indirimli satış fiyatı ise 519 bin Türk Lirası

1.4L 100 PS Otomatik Benzin Prestige, indirimli satış fiyatı ise 519 bin Türk Lirası

Keşfet