Kia Rio 2022 fiyat listesi yayınlandı: Bu Fiyatlara Kesinlikle Bakmalısınız! Bir Daha Böyle Fırsat Bulunmayabilir!

Kullanıcılar Şubat 2022 için yeni Kia Rio fiyatlarını görünce resmen şok oldu. Teknik özellikleri ile kjllanıcıların ilgisini fazlasıyla çekmeyi başaran Rio, aynı şekilde fiyat listesiyle de dikkatleri üzerinde topladı. Merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kia Rio 2022 fiyat listesi yayınlandı: Bu Fiyatlara Kesinlikle Bakmalısınız! Bir Daha Böyle Fırsat Bulunmayabilir!

Bilindiği gibi otomotiv üreticileri Şubat ayında fiyatlarını revize etmeye gitti. Ocak ayı fiyat listesinde 289.900 TL'den başlayan fiyatlarla gördüğümüz Kia Rio modeli, Şubat ayı fiyatlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Kia Rio, şirkete göre dünya çapında en çok satan araçlardan biri.

Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanım için uygun

B segmenti hatchback'in 4. Nesil tasarımı, geliştirilmiş güvenlik teknolojileri, yeni bağlanabilirlik özellikleri ve pratik kullanımı ile kullanıcıları için göz alıcı bir araç özelliği taşıyor. Rio'nun ergonomik tasarımı ve modern yapısının yanı sıra dengeli ve konforlu bir sürüş deneyimi, hem şehir içi hem de şehir dışı kullanım için uygun olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Aracın tamamen bağımsız MacPhersin destekli ön süspansiyonu ve bükme silindirli arka dingilinin çevik ve sağlam yol tutuşu sağladığı gözlemlenebilir.

Kia Rio teknik özellikleri

325 litre bagaj kapasitesi ve en geniş kabin olanaklarıyla Rio, segmentinin en iyisi olarak alıcılarını kendine hayran bırakıyor. 4.065 mm uzunluk, 1.725 mm genişlik ve 1.450 mm yükseklik ise Kia Rio’ya önemli bir iç hacim kazandırıyor. Kendi segmenti B segmentinde bir ilke imza atan Rio, kabinin hem ön hem de arka kısmına USB portlarını dahil ederek; mobil cihazlarını fiziksel olarak eğlence ve bilgi sistemlerine bağlamalarına ve yoldayken şarj etmelerine izin vererek müşterilerinin ihtiyaçlarına öncelik veriyor. Kia Rio Şubat fiyat listesi biraz arttı ama yine de görülmeye ve satın alınmaya değer bir otomobil olarak kabul ediliyor.

kia-rio-test1-1.jpg

Şubat ayı için seçeneklerle dolu güncel Kia Rio fiyat listesi

Rio 1.2L 84 PS Manuel, Benzin, Cool, Satış fiyatı: 299 bin Türk Lirası

Rio 1.4L 100 PS Otomatik, Benzin, Cool, Satış fiyatı: 359 bin Türk Lirası

Rio 1.4L 100 PS Otomatik, Benzin, Elegance Konfor, Satış fiyatı: 399 bin Türk Lirası

Keşfet