Karşınızda Renault Clio Fiyat Listesi: Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülür!

Sektörün önde gelen markalarından Renault, beklenmedik bir hamle yapmaya hazırlanıyor. En ucuz Renault Clio hazırlıkları tamamlandı. Bu iddia piyasayı karıştırabilir. Otomotiv sektöründeki sorunlar tüm dünyada artmaya devam ediyor. Özellikle çip krizinin ardından yeni otomobil fiyatlarının yükselme konusu kullanıcılar dahil herkesin farkında olduğu bir konuydu. Merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Karşınızda Renault Clio Fiyat Listesi: Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülür!

Artık almayı hayal bile ettirmeyen otomobillerin fiyatlarının tekrar aniden fırlamasının ardından Renault en önemli hamlelerden birini yaptı. Hatta Renault hiç kimsenin beklemediği bir şekilde, son açıklamalara göre ikinci el araç satışlarının önümüzdeki günlerde başlayacağını bile açıkladı. Diğer markalar ise fabrikada yenilenmiş araçlar sunmaya başlayacaklarını duyurdular.

Fabrikada yenilenmiş araba kervanına Renault da katılıyor

Tüketiciler fabrikada yenilenmiş arabaları ikinci el fiyatlarından satın alabilecekler. Ancak tüm detaylar henüz en ince ayrıntsına kadar yayınlanmadı. Fiyatlar zaten kullanıcıların ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda. Ülkemizde oldukça ilgi gören bu Renault hamlesi kullanıcılar fazlasıyla heyecanlandırmayı başardı. Ucuz araba arayan tüketici nasıl bir fiyat listesi bulacağını bilemiyor ancak bazı ipuçları şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Fiyatlar yükseldikçe otomobil talebi azalıyor. Burada markalar, talepteki düşüşe karşı koymak için kaliteli ve herkesin dikkatini çeken bir formül geliştirdiler. Renault'un da bu projede yer aldığı iddia ediliyor. Hatta iddialardan biri de en ucuz ve en popüler model olan Clio'nun bu alanda yeni bir model tanıtacağı yönünde oldu.

renault-clio-5-2019-1.jpg

160 bin TL iddiası

En ucuz Renault Clio şu anda 248 bin TL kampanya fiyatıyla satışta. İddialar gerçekse, en düşük donanıma sahip Renault Clio'nun cari kur ve vergilere göre 160 bin TL gibi gayet makul bir fiyata satılması şaşırtıcı olmayacaktır. Elbette, Renault'nun böyle bir çalışma içinde olup olmadığı henüz belli değil. Fakat kullanıcılar şimdiden fazlasıyla heyecanlandılar ve yeni gelişmeleri bekliyorlar. Ayrıca böyle bir model geliştirilse bile Türkiye'ye ihraç edilip edilmeyeceği de şüpheli bir durum. Anlaşıldığı üzere kullanıcıların bekleyip ne olacağını görmesi için biraz daha gerekecek.

Keşfet