Hyundai’nin Üç Yeni Modeli En Güvenilir Otomobiller Listesine Girdi! J.D. Power Tarafından Seçildi!

Tucson, Santa Fe ve Elantra, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan üç yeni Hyundai modeli. Herkesin fazlasıyla beğendiği ve dikkatleri üzerine çeken bu üç model J.D. Power'a göre güvenlik gereksinimlerini fazlasıyla karşılayarak en güvenilir otomobiller listesine giriş yaptı. Konu ile alakalı merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hyundai’nin Üç Yeni Modeli En Güvenilir Otomobiller Listesine Girdi! J.D. Power Tarafından Seçildi!

J.D. Power'ın en güvenilir otomobiller listesi Hyundai'nin yeni modellerini içeriyor

Hepsi Hyundai'den olan Elantra, Tucson ve Santa Fe, J.D. Power’a göre en güvenilir araçlar listesine seçildi.Yeni modeller, araç sahipleri üzerinde yapılan bir araştırmada, rakiplerinden daha iyi performans gösterdikleri için dikkat çekti. Hyundai'nin müşteri memnuniyetine olan bağlılığı bilindiği üzere, uzun vadeli güvenilirlik ve sonsuz kalite ile desteklenmektedir. Amerikalı bağımsız bir araştırma grubu olan J.D. Power, Hyundai'nin premium model araçlarını derin bir analizden sonra en güvenilir araçlar listesine ekledi. Ayrıca Elantra, Tucson ve Santa Fe modellerinin yanı sıra Sonata, sektörünün en başarılı modeli oldu. J.D., üç yıllık modellerin uzun vadeli uygulanabilirliğini en ince ayrıntısına kadar inceledi. J.D. Power güvenilirlik çalışmasında Santa Fe, en sorunsuz SUV aracı seçildi.

Hyundai küresel sıralamada ve tüm markalar arasında genel olarak üçüncü sırada

Hyundai'nin satıldığı tüm pazarlarda en popüler hale gelen Elantra, Tucson ve Santa Fe modelleri, otomotiv dünyasındaki köklü rakiplerini hızlı bir şekilde geride bırakarak firma için çok büyük bir başarı sergiledi. Hyundai, küresel sıralamada dördüncü sıradan üçüncü sıraya yükseldi. Ayrıca Hyundai tüm markalar arasında genel olarak üçüncü sıraya yükseldi. 33 yılını markaları ve kullanıcıları inceleyerek geçiren J.D. Power, otomobil sahiplerinin bir önceki yıla ilişkin endişelerini detaylı bir şekilde inceliyor. Üretilen araçların çeşitli kullanım yöntemlerine göre ne kadar dayanıklı olduğunu belirlemek için tasarım, işlevsellik, pratiklik gibi çeşitli faktörler en ince ayrıntısına kadar hata payı olmadan göz önünde bulunduruluyor. Bu çalışmanın bulgularına göre Hyundai'nin tasarımı, kullanılabilirlik özellikleri, güvenliği ve mobilite teknolojileri kullanıcılarının ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda.

Keşfet