Ford Focus’ta Son On Yılın En İyi Kampanyası! Ford Focus 2022 Fiyat Listesi!

Günümüzde doğal olarak arabalara herkesin ihtiyacı oluyor. Ancak çoğumuz Ford Focus'u seviyoruz. 1995'ten beri Ford Focus, konforu, kalitesi ve genel hissi nedeniyle favori otomobil modellerimizden biri olmuştur. Focus üretimine daha önce Türkiye'de başlayan Ford, 1995 yılından sonra Türkiye'de üretime devam etme kararı aldı. O zamandan beri düzinelerce kampanya üzerinde çalıştı…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ford Focus’ta Son On Yılın En İyi Kampanyası! Ford Focus 2022 Fiyat Listesi!

Ford kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor

Milyonlarca adet satan bir otomobili yeni sahipleriyle buluşturmak için elinden geleni yapan Ford, milyonlarca adedin yeniden satılmasını sağlıyor. Ford, düzenli olarak yürüttüğü kampanyalardan biri olan büyük indirim kampanyasını resmen başlattı. 2022 Ford Focus modelinin fiyat listesi kullanıcıların beklentileri doğrultusunda Mart ayında da yayınlanmış oldu. Ford, çeşitli fırsatlar ve kampanyalar aracılığıyla bu ay Focus modeli için oldukça cazip fırsatlar sunacak.

2022 Ford Focus Mart ayı fiyat listesi

2022 Trend X 4 Kapı 1.5L Ti-VCT 123PS 6 İleri Manuel, fiyatı 482 bin 700 Türk Lirası

2022 Trend X 4 Kapı 1.5L EcoBlue 120PS 8 İleri Otomatik, fiyatı 606 bin 300 Türk Lirası

Mart 2022 Ford Focus opsiyon fiyat listesi

Mart 2022'de sadece Trend X paketinin satışına başlayan Ford Focus, o kadar özgün bir fiyatlandırma yapısı kurmuş ki, Nisan ayında da kampanyalı diğer paketlerin satışına başlaması bekleniyor. Trend X'in en boş paket olmamasına rağmen, son derece yakın. Sonuç olarak, tam doluluk oranı, 12 hava yastığı ve hız sabitleyici gibi özellikler görülmeyebilir. Ancak tüm özellikler isteğe bağlı olarak eklenebilir. Sonuç olarak Trend X satın alsanız bile aracınızı düşük fiyata satın alacağınız için opsiyonlar ekleyerek üst pakete yükseltebilirsiniz.

Metalik Boya Trend X, Titanium, ST Line 1.5L Ti-VCT 123 PS, 1.5L EcoBlue 120PS, fiyatı 8 bin Türk Lirası

Özel Renk (Fantastik Kırmızı & Manyetik Gri) Trend X, Titanium, ST Line 1.5L Ti-VCT 123PS, 1.5L EcoBlue 120PS, fiyatı 16 bin Türk Lirası

Ford’u en son çip krizi vurmuştu

Küresel bir çip kıtlığı nedeniyle, Amerikan otomobil üreticisi Saarlouis ve Köln'deki Alman tesislerini kapattığını duyurmuştu. Bu aynı zamanda şirketin İspanya'nın Valencia kentinde üretilen S-Max ve Galaxy otomobilleri için yeni siparişleri kabul etmeyi bırakmasıyla da sonuçlandı.

Keşfet