Egea Sedan Yeni Fiyat Listesi Açıklandı: Uzun Zaman Sonra Bir İlk! Fiyatlar İlk Defa Bu Kadar Düştü!

Bu sıralar kullanıcıların en merak ettiği konu güncel Fiat Egea Sedan fiyat listesi olmuştu. Fazlasıyla popüler olan ve sevilen aracı merak eden kullanıcılar fiyat listelerini bulmaya çalışıyor. Son yıllarda, yeni bir arabanın maliyeti önemli ölçüde arttı. Merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Egea Sedan Yeni Fiyat Listesi Açıklandı: Uzun Zaman Sonra Bir İlk! Fiyatlar İlk Defa Bu Kadar Düştü!

Fiat Egea ülkemizde üretilmesine rağmen kur ve çip sorunu yaşayan bazı araçlardan biriydi. Elbette sevilen araç önceki maliyetlerine göre ciddi fiyat artışları görmesine rağmen diğer araçlara göre hala ucuz kalıyor. Sonuç olarak, kullanıcıların Fiat Egea Sedan modelini fazlasıyla tercih ettiğini söylemek yanlış olmaz.

Egea’nın fiyatları diğer rakiplerine göre fazlasıyla uygun

Fiat Egea Sedan, B sınıfı bir sedan modeli olarak sınıflandırılmıştır. Renault Taliant ve Honda City ise, otomobilin bu segmentteki ana rakipleri olarak kabul ediliyor. Kullanıcılar bu iki modelin fiyat listelerini karşılaştırdığı zaman Egea'nın fiyatlarının ne kadar makul olduğunu görebiliyor. Ancak kullanıcılar önceki fiyat artışlarından sonra aracın versiyon seçenekleri ve fiyat listelerinin nasıl şekillendiğini de fazlasıyla merak ediyor.

fiat-egea-sedan-2022-fiyat-listesi-1.jpg

Egea Sedan teknik özellikleri

Baz donanım seviyesindeki Egea Sedan, 1.4 litre benzinli motorla donatılmıştır. Bu motor, manuel şanzımanla kombine edilmiş olup, beygir gücü ise 95 olarak açıklanmıştır. Easy olarak adlandırılan donanım paketi şu anda 250.900 Türk Lirasına mal oluyor. Kullanıcılar teknik özelliklerinden sonra elbette fiyat listelerini merak ediyor. Egea Sedan fiyat listeleri ile de kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor.

Fiyat listesi

1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli, Satış fiyatı: 250 bin Türk Lirası

1.3 M.Jet 95 HP Easy Manuel Dizel, Satış fiyatı: 359 bin Türk Lirası

1.4 Fire 95 HP Urban Manuel Benzinli, Satış fiyatı: 291 bin Türk Lirası

1.3 M.Jet 95 HP Urban Manuel Dizel, Satış fiyatı: 373 bin Türk Lirası

1.6 M.Jet 130 HP Urban Manuel Dizel, Satış fiyatı: 432 bin Türk Lirası

1.4 Fire 95 HP Lounge Manuel Benzinli, Satış fiyatı: 315 bin Türk Lirası

1.3 M.Jet 95 HP Lounge Manuel Dizel, Satış fiyatı: 397 bin Türk Lirası

Keşfet