BMW 2 Serisi Active Tourer Ülkemizde Ön Siparişe Açıldı!

BMW’nin yenilenen 2 serisi olan Active Tourer modeli yenilenen haliyle Türkiye’de ön siparişe açıldı. Bu model birçok açıdan ilkleri de içinde barındırıyor. İki farklı versiyonu bulunan aracın satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor. BMW 2 serisini tercih etmek isteyenlere başlangıç fiyatı olarak 912 bin 300 TL seçeneği sunuluyor. Bu yeni modelde dikkat çeken bir çok özel detay bulunuyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
BMW 2 Serisi Active Tourer Ülkemizde Ön Siparişe Açıldı!

BMW 2 Serisi Active Tourer, 1405 litre bagaj hacmi ile dikkat çekiyor. Hatchback bir modele göre bu hacim çok dikkat çekici olarak öne çıkıyor.

Ülkemizde BMW 220i Active Tourer modeli 1.5 litrelik benzinli modeliyle sunuluyor. Bu model 170 beygir güç ve aynı zamanda 280 Nm tork ile de dikkat çekiyor. Firma bu modelinin üç farklı tasarım paketiyle birlikte kullanıcılara sunuyor. Active Tourer, Luxury Line ve M Sport seçenekleri arasından bir tanesini tercih edebilirler.

Yeni BMW 2 Serisiyle Gelen Yenilikler

İkinci nesil olarak duyurulan aracın en önemli özelliği olarak geniş iç tasarımı geliyor. Kısa bir araç olmasına rağmen bir sedan havasına sahip olan model bu anlamda çok yönlülüğü ile dikkat çekiyor.

Bu konuda ilham olarak BMW İX’in tasarımından alındığı hissediliyor. Teknolojik anlamda zirvede olan bu modelin birçok detayı ve iç tasarımının 2 serisinde karşımıza çıktığı görülüyor.

Araçta standart olarak sunulan özellikler arasında Sürüş Asistanı, Adaptif LED Farlar, BMW Head UP Display, BMW Live Cockpit Professional, Akıllı Telefon Arayüzü, Panoramik Cam Tavan gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca opsiyonel olarak Park Asistanı Plus, Konfor Erişim Sistemi ve Kablosuz Şarj Haznesi de bulunuyor.

2022-bmw-2-serisi-active-tourer-turkiye-fiyati-ve-ozellikleri145444-2-1-001.jpg

BMW 2 serisi için kullandığı Mild Hybrid özelliği sayesinde sürüş esnasında veya frenleme esnasında ortaya çıkan enerjiyi bataryaya depolama şansı sunuyor. Bu durum yakıt tüketimini azaltırken, aynı zamanda araca 19 beygir gücü de kazandırıyor.

BMW’ye olan ilgi ülkemizde biliniyor. Bu yenilen BMW 2 serisine de yoğun bir ilgi olması bekleniyor. Hem iç hem de dış tasarımı ile rakiplerinin bir adım önünde olduğu görülüyor.

Keşfet