Bankalar Ellerinde ki İkinci El Araçları Satmaya Hazırlanıyor!

Birçok farklı sebepten ötürü bankaların elinde çok sayıda ikinci el araç bulunuyor. Bu araçların birçoğu kredi ile alınan ancak ödenemediği için bankalar tarafından el konulan araçlardan oluşuyor. Konularının çözülmesinin ardından bankalar bu araçları özel ilanlar ile piyasanın altında fiyatlar ile satışa sunuyor. Bu konuda özel bir site üzerinden bankaların satış çıkardığı tüm araçların listesine ulaşmak mümkün oluyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bankalar Ellerinde ki İkinci El Araçları Satmaya Hazırlanıyor!

Son dönemde artan ikinci el araç fiyatlarının çok altında satılan bu araçları almak sizler için de mümkün olmaktadır. Kabaca incelendiğinde genelde satışta olan modellerin 2015 model ve üzerinde olduğu net bir şekilde görülüyor. Her marka ve modelden araç olması bu sayede istediğinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bankalar İkinci El Araçları 23-28 Şubat Tarihlerinde Satışa Çıkarıyor

Denizbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası satışa araç çıkaran bankalar arasında yer alıyor. Araçlar satış ilanlarına ihale olarak çıkarılıyor. Ancak birçok kişinin bundan haberi olmaması nedeniyle araçlar ilk satış fiyatları üzerinden satılıyor. Ayrıca birçok insan “ağlayanın malı, gülene yaramaz” diye düşünerek bu araçlara fiyat teklif etmekten çekiniyor.

Bankalar bu satışları kendi internet sitesi üzerinden duyuruyor. Araçlar kendi çalıştığınız bankaya aitse ona teklif vermek çok kolay oluyor. Sizde bu duruma dikkat ederek öncelikle elinizde ki seçeneğe bakmalısınız.

Bankalar Tarafından İkinci El Araçlarda Dikkat Edilecekler

Bankalar ellerinde olan ve onlara ciddi anlamda yük olarak gördükleri bu araçlar bir an önce satarak nakde çevirmek istiyor. Bankalar araçları birçok detayı ile birlikte satışa çıkıyor. Genel olarak incelendiğinde bu araçların piyasa fiyatlarının çok altına ilana koyulduğu görülüyor. İhale usulü ile satıldığı bilinen bu araçların bazılarına tek bir teklif vermek dahi yeterli oluyor.

Çünkü buna sizden başka birisinin teklif vermemesi de mümkün oluyor. Son dönemde ihale usulüyle araç satan çok sayıda site olması da bu yapıyı kolaylaştırıyor. Sizlerde bu konuda yeni araç alabilecek bir nokta arıyorsanız bankaların ikinci el araçları sattığı siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Keşfet