2022 Skoda Fabia Monte Carlo Tanıtıldı! Birçok Yeni Özelliğe Sahip Fabia’nın Fiyat Listesi

Skoda ülkemizde ilgi çekici bir seviyede olmasının avantajını yeni modelleriyle sürdürmeye devam ediyor. VW grup çatısı altında üretim yapan Skoda, 2022 Skoda Fabia Monte Carlo modelini tanıttı. Merakla beklenen bu model ile birçok sorunun da cevaplandığı görüldü.

Yayınlanma:
Güncelleme:
2022 Skoda Fabia Monte Carlo Tanıtıldı! Birçok Yeni Özelliğe Sahip Fabia’nın Fiyat Listesi

Şehir içi ulaşımın da atik yapısı ile dikkat çeken Fabia, Monte Carlo modelinde daha çok siyah renge ağırlık verdiğini gösteriyor. Marşpiyel, yan ayna kapakları, arka difüzör, spoyler ve tavanda siyah rengin ağırlığı hissediliyor.

Araca sportif bir hava katması için 16 inç büyüklüğünde Proxima jantların tercih edildiği görülüyor. Talep edenlere 17 inç jant seçeneği de sunuluyor.

2022-skoda-fabia-monte-carlo.jpg

Skoda Fabia Monte Carlo Özellikleri ve Detayları

2022 model Skoda Fabia Monte Carlo modelinde standart motor seçenekleri sunuluyor. En üst düzey motor seçeneği 150 beygir güç ve 250 Nm tor gücü ile geliyor. 1,5 litre dört silindirli bir motora sahip olacağı da görülüyor.

Aracın maksimum hız baremi 225 km/s olurken, 0-100 kilometreye 8 saniye gibi bir sürede ulaşabiliyor. Bunu yaparak DSG şanzımandan destek aldığı görülüyor.

Monte Carlo modeli özellikle tasarımı ile dikkat çekiyor. Şehir içerisinde rahatça hareket edebilecek olan bu model son dönemde az yakıt tüketmesi sebebiyle birçok insan tarafından tercih ediliyor. Bu yenilenmiş kasası ve ince detayları sayesinde birçok kullanıcı açısından en doğru seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

2022-skoda-fabia-monte-carlo.webp

2022 Skoda Fabia Monte Carlo Fiyat Listesi

Skoda yeni Fabia’nın örtüsünü kaldırmış olsa da tam olarak birçok bilgiyi de sürücüler ile açıklamayı tercih etmedi. Modelin hangi tarihte piyasaya sunulacağı ve hangi fiyatlar ile satılacağı konusunda bilgi bulunmuyor.

Şirkete ait resmi web sitesinde araç ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Firmanın diğer modelleri Scala, Octavia, SuperB, KAMIQ, KAROQ ve Yeni KODIAQ içinse gerekli fiyat listesine ulaşmak mümkün oluyor. Yakın dönemde aracın ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat listesi hakkında gerekli bilgiler açıklanmasıysa tahmin ediliyor.

Keşfet