2022 Renault Zoe E-Tech Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor!

Ülkemizde ve dünyada giderek artan akaryakıt fiyatları insanların daha çok elektrikli araç alımına yönelmesine neden oluyor. Tüm otomobil üreticileri bu konuda farklı tasarım ve seçenekler ile insanlara araçları sunmaya başlıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
2022 Renault Zoe E-Tech Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor!

Ülkemizde tam elektrikli olarak sunulan çok sayıda araç olmamakla birlikte bazı seçenekler var. Renault Zoe E-Tech modeliyle tam elektrikli araç almak isteyenlere uygun fiyata buna sahip olma şansı sunuyor. Farklı bir tasarıma sahip olan araç genel hatları ile Clio ile benzerlik gösteriyor. Bir şehir için otomobili olarak tanıtılan Zoe kolay şarj olması, sade ve sportif tasarımlarıyla öne çıkıyor.

2022 Renault Zoe E-Tech Fiyat Listesi ve Özellikleri

%100 elektrikli olarak sunulan Zoe E-Tech 2022 yılının en dikkat çekici modeli olarak öne çıkıyor. 52 kWh kapasiteli bataryaya sahip araç, tam dolum ile 395 km menzil sunuyor. Araç ayrıca Renault tarafından 8 yıl ve 160 bin kilometre batarya garantisi de veriyor.

5d93e25c-2020-renault-zoe-16-1.jpg

Araç aynı zamanda 108 bg güç sunuyor. Bu gücün tamamı elektrikli motor tarafından geliyor. Şehir içinde sürüşü kolaylaştırması için farklı sürücü modları da bulunuyor. Mod B seçeneği bu konuda hem sürücüye yardımcı olurken, hem de frenleme durumlarında aracın kendini şarj etmesine yardımcı oluyor. Yüzde yüz sürüş yardımı da sunan araç konforun yanında güvenlik açısından da dikkat çekiyor.

Renault Zoe 80 kw Z.E 50 modeli ülkemizde 586 bin TL Anahtar teslim fiyat ile birlikte sunuluyor. Bunun dışında herhangi bir opsiyon veya seçenek araç için sunulmuyor. Elektrikli araç almak isteyenler ve bunu ideal bir şekilde yapmak isteyenler için bu araç en çok tercih edilmesi gerekenler arasında yer alıyor.

renault-zoe-2019-1.jpg

Şarj noktasında ön tarafta olan aracın, koltuklarında konforlu ve sportif tasarım da dikkat çekiyor. Halka açık şarj istasyonlarında 1 saate 120 kilometrelik şarj olurken, Hızlı DC şarj istasyonlarında 30 dk gibi bir sürede 150 kilometre mesafeye ulaşabilmesi de dikkat çekiyor.

Keşfet