2022 Model Ford Focus Yenilenmiş Haliyle Türkiye’ye Geliyor! Ford Focus Fiyat Listesi!

Ford Focus ülkemizde en çok tercih edilen sedan araçlardan birisi olarak dikkat çekiyor. 2022 yılında yenileneceği, yeni bir tasarıma ve görünüme sahip olacağı bilinen araç ile ilgili olarak son bilgiler paylaşıldı. Yeni aracın yakın zaman da satışa çıkacağı ve bunun ardından yollarda görmeye başlayacağımız da aktarılıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
2022 Model Ford Focus Yenilenmiş Haliyle Türkiye’ye Geliyor! Ford Focus Fiyat Listesi!

Yeni model Ford Focus ile satışlarda dengelerin değişeceği de aktarılıyor. Yeni aracın en dikkat çeken noktası tabi ki tasarımı oluyor. Bunun yanında elektrikli güç aktarım organlarının olması, güçlü ve sağlam bir sürüş hissinin verecek olması ve özel sürücü destek teknolojilerinde araçta yer alacak olması onu öne çıkarıyor.

2022 Ford Focus Özellikleri ve Fiyat Listesi

Yeni Ford Focus sürücülerin beğenebilmesi ve rahat bir sürüş keyfi yaşamaları için hazırlanan bir araç olarak öne çıkıyor. Tasarımından, tercihe edilen koltuklara ve daha birçok detay bunlar öne çıkarılacak yapıldı.

Mart ayı ile birlikte sunulacak aracın içerinde EcoBoost Hibrit motor bulunuyor. Bu motor 48 volt elektrikli olarak sunuluyor. Ayrıca şanzıman içinde 7 vitesli Powershift seçeneği de veriliyor. 13,2 inç iç ekran bulunan araçta, üç farklı donanım seçeneği bulunuyor. Titanium, ST – Line ve Active versiyonları tercih edilebiliyor.

2022-ford-focus-active.jpg

Araçtan özel bir performans almak isteyenler için Ford firması, Focus ST modelini de tanıttı. Bu araçta yüksek performans almak isteyenler için tasarlanan bir model olarak dikkat çekiyor. 2022 Ford Focus ile ilgili olarak şu ana kadar herhangi bir fiyat açıklaması bulunmuyor. Ancak ortalama olarak ülkemizde 550 bin TL ile 700 bin TL arasında satılması bekleniyor.

2022 Ford Focus’un ne zaman satışa sunacağı hala kesinleşmiş değil. Ancak bu yıl bitmeden yeni Focus’u yollarda görme şansımız olacağı tahmin ediliyor. Çip krizi hali hazırda devam ederken bu aracın Eylül ayı gibi yollarda yer alacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Firma bu aracı daha uygun bir fiyat ile satarak piyasa da dikkatleri üzerine çekmeye çalışacağı da beklenen sürprizler arasında yer alıyor.

Keşfet