Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire tam 210 bin liraya yani yarı fiyatına satılıyor

Ziraat Bankası tarafından paylaşılan son gayrimenkul ilanı geniş özellikleriyle dikkat çekiyor. Bankanın aktardığı bilgilere göre 3+1 daire tam 210 bin lirayla açık arttırmada yer alıyor. Daireyle ilgili merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire tam 210 bin liraya yani yarı fiyatına satılıyor

Uygun Fiyatlı Lüks Daire

Paylaşılan bilgilere göre dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 110 metrekare genişliğe sahip olan daire geniş bir kullanım alanı sağlamakta.

Krediye uygun olmasıyla birlikte evi satın alırken nakit sorunu çekenlere fırsat sağlanmakta. Isınma durumunun da kombi olduğunu aktarmakta fayda var.

Hali hazırda kullanım durumu olarak herhangi bir kiracı ve işgalcinin bulunmadığı dairenin tapu durumu ise kat mülkiyetli.

Bankanın paylaştığı bilgilere göre daire 1977 yılında inşa edilmiş. Yapı durumu ise ikinci el olarak görülmektedir.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında olan dairenin açık arttırma başlangıç ücreti 210 bin lira. Banka teminat bedeli olarak açık arttırmaya katılacak kişilerden 12.600 TL talep etmekte. Açık arttırmada minimum artış ücreti ise 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daire hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=29351&cid=52428379 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet