Yeşilçam'ın Usta İsmi Kadir İnanır'ın son hali yürek burktu! Ameliyattan sonra fotoğraf paylaştı!

Yeşilçam'ın büyük oyuncusu olan ve geçen ay yaşadığı sağlık sorunu sebebiyle uzun süredir ekranlarda olmayan Kadir İnanır'dan haber var...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yeşilçam'ın Usta İsmi Kadir İnanır'ın son hali yürek burktu! Ameliyattan sonra fotoğraf paylaştı!

Yeşilçam'ın Usta İsmi Kadir İnanır'ın son hali yürek burktu! Ameliyattan sonra fotoğraf paylaştı! Yeşilçam'ın büyük oyuncusu olan ve geçen ay yaşadığı sağlık sorunu sebebiyle uzun süredir ekranlarda olmayan Kadir İnanır'dan haber var. Geçen ay yaşadığı rahatsızlık sebebiyle ameliyat olmuş ve beyin ameliyatı geçirmişti. Kadir İnanır bu ameliyatı başarılı bir şekilde atlattı ve eski sağlığına tekrardan kavuştu. Kadir İnanır'ın son halini gören sevenlerinin içi burkuldu!

Kadir İnanır'ın Son Hali Paylaşıldı!

Kadir İnanır Beyin kanaması sonrasında ameliyat olmuş ve bu ameliyat sonrasında eski sağlığına kavuştu. Geçen gün sevgilisi Julide Kural ile bir restoran da yemek çıkışı görüntülenen Kadir İnanır, hastalığı atlattığı ama yürümekte zorlandığı görüldü. 73 yaşındaki aktör, ameliyat sonrasında ilk kez görüntülendi.

Julide Kural, hastalığı boyunca Kadir İnanır'ın yanından hiç ayrılmamış ve onunla ilgili bilgileri paylaşmıştı. Etiler'de görüntülenen Kadir İnanır, sakalları uzun, keyifsiz ve yürümekte zorlandığı görüldü. Bu durum usta oyuncunun sevenlerini üzdü.

Kadir İnanır, görüntülerde eşofmanlı, kendini bırakmış gibi yürüyor ve yürümekte zorlanıyordu. Yürümekte zorlanan İnanır'ın yanında hep sevgilisi Kural oluyor ve yürümek için ondan destek alıyor. Kadir İnanır'ın bu görüntüsü sonrasında sosyal medya hesaplarında paylaşımlar ve yorumlar yapıldı. Sevenleri bir an önce eski sağlığına kavuşmuş olarak görmek istiyor. Julide Kural yaptığı yorumlarda, Kadir İnanır'ın her geçen gün daha iyiye gittiğinin altını çizdi.

Keşfet