Vodafone Hat Sahiplerine Ücretsiz iPhone Verilecek

Vodafone, yeni müşteri sayısını artırmak adına oldukça güzel fırsatlar oluşturuyor. Şirketin oluşturmuş olduğu son kampanya, yeni hat sahibi olan kişilere iPhone marka telefon dağıtıyor. Mobil cihaz ihtiyacı olan kullanıcılar arasındaysanız ve bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, belli şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vodafone Hat Sahiplerine Ücretsiz iPhone Verilecek

Vodafone’un yeni hat sahiplerine dağıtacağı iPhone cihazları elde etmek için gerekli şartların tamamını yerine getiren kullanıcılar arasındaysanız; yepyeni bir iPhone telefon, Vodafone sayesinde tamamen ücretsiz olarak sizlerin olabilir.

Vodafone’dan iPhone Kazanmak için Ne Yapmalı?

Vodafone’dan iPhone 12 kazanmak istiyorsanız, şirketin düzenlemiş olduğu yarışmaya katılmanız gerekiyor. Yarışma şartlarından kısaca söz etmek gerekirse:

  • iPhone 12’yi kazanmak için, en düşük teklifi sizlerin yapması gerekiyor.
  • Yapmış olduğunuz teklif, başka bir kullanıcı tarafından yapılmamalı.
  • Eğer yapmış olduğunuz teklifi sizden başkası yapmadıysa yarışmaya devam ediyorsunuz.
  • Yapmış olduğunuz ve başka kullanıcı tarafından yapılmamış olan teklif, diğer teklifler içerisinde en düşük olanı ise iPhone 12 sizlerin oluyor.

Vodafone’un düzenlemiş olduğu bu yarışmaya katılmak için, şirketin web sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilirsiniz. Benzersiz teklif adı verilen bu yarışma ile Vodafone daha fazla kullanıcıyı bünyesine çekmeyi planlıyor.

Yarışmayı kazanmak kolay gibi gözükse bile; oldukça fazla sayıda kullanıcı, en düşük teklifi yapmak için yarışıyor. Bu da oldukça fazla sayıda teklifin, birbiri ile aynı olması durumunu ortaya çıkarıyor. Birbiri ile aynı olan teklifler ise eleniyor.

Benzersiz Teklif Yarışma Şartları

Benzersiz teklif yarışmasına katılım sağlamak için mobil uygulamayı veya resmi web sitesini ziyaret etmeniz mümkün. Eğer Vodafone kullanıcısı değilseniz, benzersiz teklif yarışmasına katılmak için aktif olan cep telefon numaranızı kullanmanız da mümkün.

Cep telefonunuza gelen onay SMS’ini girmeniz halinde, Vodafone kullanıcısı olup olmamanız fark etmeksizin, benzersiz teklif yarışmasına katılabilirsiniz.

Yarışmayı kazanmak için unutmamanız gereken en önemli konu ise vereceğiniz teklifin bir başkası tarafından verilmemiş olması ve de en düşük teklifi sizlerin vermiş olmanızdır. Vodafone’un sunacağı yeni teklifler ile kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek, son dakika Vodafone fırsatlarını bizler aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Keşfet