Venezuela lideri Nicolas Maduro, Kuruluş Osman hayranı çıktı!

Velezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Kuruluş Osman dizisine hayran olduğunu, her hafta eşi ile birlikte diziyi seyrettiklerini ifade etti. Maduro diğer favori Türk dizilerini de açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Venezuela lideri Nicolas Maduro, Kuruluş Osman hayranı çıktı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerinde Türkiye'ye gelen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Türk dizilerinin hayranı olduğunu açıkladı. Maduro, eşiyle birlikte Diriliş Ertuğrul, Muhteşem Yüzyıl, Payitath Abdülhamid ve Kuruluş Osman dizilerini çok sevdiğini dile getirdi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'ye gelen Nicolas Maduro, Twitter hesabından Kuruluş Osman dizisinin yapımcı ve oyuncularıyla çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

"EŞİM VE BEN TÜRK DİZİLERİNİ ÇOK SEVİYORUZ"
Maduro, eşi Cilia Flores ile Türk dizilerini çok sevdiklerini dile getirerek, "Diriliş Ertuğrul", "Muhteşem Yüzyıl" ve "Payitaht Abdülhamid" dizilerini izlediklerini aktardı.

Türk dizilerinden övgüyle bahseden Maduro, bugünlerde "Kuruluş Osman" dizisini izlediklerini ifade etti.

kurulus-osman.jpg

KURULUŞ OSMAN VENEZUELA TELEVİZYONUNDA YAYINLANACAK
"Kuruluş Osman" dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ ile de görüştüğünü belirten Maduro, "Dizi, çok heyecan verici. Çok yakında Venezuela televizyonunda dizinin ilk gösterimini yapacağız." dedi.

Maduro, Diriliş Ertuğrul'un şimdiye kadar favori dizisi olduğunu ancak artık bu yeri Kuruluş Osman'ın aldığını kaydetti.

"Destan" dizisini de izlemesinin tavsiye edildiğini aktaran Maduro, "Yani gerçekten yapım kapasitesi, yönetmenlik kapasitesi, oyunculuk, renklendirme Türk dizilerinde dünyada birinci sırada." şeklinde konuştu.

Keşfet