Ucuz Yağ Aramaya Son! A101, Migros ve Tarım Kredi İçinden En Uygunu Belli Oldu! Bu Fiyata Resmen Kapışılacak!

Market market dolaşırken bütçelerine uygun düşük maliyetli yağ arayan insanlar için son dakika güncellemeleri gündeme bomba gibi düştü. Ayçiçek yağındaki artışın ardından yapılan açıklamaların ardından ayçiçek yağında önemli bir düşüş bekleniyor. Ayçiçek yağının zaten bazı Zincir Marketlerde indirimli hale gelmesi vatandaşları harekete geçirmişti. BİM, Tarım ve Kooperatifleri, A101 gibi büyük marketler, ayçiçek yağı fiyatını resmen herkesin marketlere koşacağı noktaya kadar indirdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ucuz Yağ Aramaya Son! A101, Migros ve Tarım Kredi İçinden En Uygunu Belli Oldu! Bu Fiyata Resmen Kapışılacak!

Hafta sonuna özel indirimler dikkat çekti

Ayçiçek yağındaki fiyat artışının ardından vatandaşlar uygun fiyatlı ayçiçek yağı arayışlarına devam ediyor. Bazı zincir marketler, son dakika olaylarına tepki olarak sınırlı miktarda ayçiçek yağını makul maliyetlerle sunacaklarını belirttiler. Vatandaşları sevindiren bu güzel haberin ardından hafta sonu özel indirimler fazlasıyla dikkat çekti. BİM, Tarım ve Kooperatifleri ve A101 de dahil olmak üzere bu hafta sonu birçok zincir markette ayçiçek yağlarında büyük indirimler olacak. Vatandaşlar hemen marketlere gidip ihtiyaçlarını giderebilir.

aycicek-yaginda-bir-indirim-daha-aycicek-yagi-fiyatlari-dusuruldu-1640444735-001.jpg

BİM’de ayçiçek yağı indirimleri başladı

Vatandaşlarımızın en sevdiği marketlerden BİM, ayçiçek yağında o kadar indirim yapacak ki müşteriler mağazaya akın edecek. Son zamanlarda araştırılan yağ fiyatlarının gündeme bomba gibi düşmesinin ardından, BİM son dakika indirimli yağ fiyatlarını duyurdu. Bu indirimlere göre, Sole Marka 5 LT Ayçiçek yağı satış fiyatı 149 Türk Lirası, Sole Marka 2 LT Ayçiçek yağı satış fiyatı 59,90 Türk Lirası, Sole Marka 1 LT Ayçiçek Yapı satış fiyatı 29,90 Türk Lirası, Yudum Ayçiçek yağı 2 LT satış fiyatı 49,90 Türk Lirası ve Biryağ 2 LT Ayçiçek Yağı satış fiyatı ise 65,90 Türk Lirası olarak belirlendi.

0x0-zincir-marketlerde-aycicek-yagi-fiyatlari-dustu-mu-5-litrelik-en-ucuz-sivi-yag-belli-oldu-yudum-sirma-bizim-or-1646917100077-001.jpg

Ayçiçek Yağı Satışları Uygun Fiyatlarla Başladı!

Geçen hafta ayçiçek yağı fiyatlarına yapılan zamların ardından yağ fiyatlarının tekrar düşeceği tahminleri yapılmıştı. Bunun sonucunda birçok market, makul maliyetlerle satılık ayçiçek yağı sağlamaya başladı. Fakat yağ fiyatlarının belli bir düşüş döneminin ardından normal seviyelere dönmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Rusya'dan gelmesi gereken tır ülkemize ulaşamadığı için fırsatçılar maliyetleri artırmıştı. Ancak denetimlerin ardından birçok zincir market, yağ fiyatlarını daha düzenli seviyelere indirmeye başladı.

Keşfet