SD Karttan Silinen Dosyaları Geri Kurtarmak İçin Tıklayın!

Malumunuz günümüzde SD kart teknolojisi çok farklı yerlere gelmiş durumda. Özellikle dijital kameralar ve akıllı telefonlar gibi seçenekler içinde yer alan bu kartlar, zaman zaman veri kayıpları ile karşımıza çıkıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
SD Karttan Silinen Dosyaları Geri Kurtarmak İçin Tıklayın!

Malumunuz günümüzde SD kart teknolojisi çok farklı yerlere gelmiş durumda. Özellikle dijital kameralar ve akıllı telefonlar gibi seçenekler içinde yer alan bu kartlar, zaman zaman veri kayıpları ile karşımıza çıkıyor. Bu yüzden SD kartlarla ilgili dikkat etmek gereken çok şey var. Ancak bu durum o kadar da sorun yaratacak bir durum değil tabii ki. Zira kaybolan dosyaları kurtarmak için belli başlı çalışmalar yapmak gerekiyor. Peki ama SD karttan silinen dosyaları kurtarmak mümkün müdür? Sizce SD karttan kaybolan dosyalar geri getirilebilir mi?

sd-1440x720.jpg

Bu konu üzerine derin çalışmalar yapan büyük laboratuvarlar var. Yaşanan teknolojik gelişmeler ne kadar ilerlerse ilerlesin, insanların ihtiyaçlarına çözüm üretmek için sürekli yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Bunu toparlamak isteyenler için de belli başlı durumları görmesi gerekiyor. SD karttan silinen dosyaları geri getirmek için dijital hayata dair sunulan imkanları kullanmak gerekiyor. Dijital ortamda saklanan veriler için neler yapabiliriz gelin buna da göz atalım. Örneğin SD kart olarak bilinen taşınabilen hafıza kartları gibi ürünlerin hızlı bozulmasına şahit olabiliyoruz. Bu da çoğu zaman ciddi veri kayıplarına sebebiyet verebiliyor. SD Kart üzerinde silinen dosyaları geri getirmek için yapılacak olan seçenekler nelerdir? Gelin bu soruya cevap üretelim.microsd-kart-satin-alirken-nelere-dikkat-edilmeli-iste-puf-noktalari.webp

Hayatımıza ciddi olarak adapte olmuş olan SD Kart teknolojileri, farklı fiziksel boyut formlarında karşımızda yer alıyor. 1 TB gibi taşıma kapasitelerine kadar büyüyebilen küçük SD kartlar, özellikle akıllı telefonlarda da aktif olarak kullanılabiliyor. Bu yüzden de Micro SD kartlar temelinde SD kart olarak çalışıyor. Peki ama bu kartlardan silinen dosyalar nasıl geri getiriliyor? Gelin yakından göz atalım ve hepsine yeni bir çalışma olarak göz atalım.

Güçlü yaklaşımlarla herkesin istediğine cevap verebilmek, hayatımızda karşımıza çıkan bütün süreçleri çok daha etkili şekilde görmeye yarayacaktır. Örneğin SD kart olarak bilinen taşınabilen hafıza kartları gibi ürünlerin hızlı bozulmasına şahit olabiliyoruz. Bu da çoğu zaman ciddi veri kayıplarına sebebiyet verebiliyor. SD Kart üzerinde silinen dosyaları geri getirmek için yapılacak olan seçenekler nelerdir? Gelin bu soruya cevap üretelim. Hiç lafı dolandırmadan bu seçeneklere göz atalım isterseniz. Bildiğiniz gibi SD kart kullanımlarında kayıpların önüne geçmek çoğu zaman zor. Ama artık en azından daha güvenli hareket edebileceksiniz.

SD kartlarda sildiğimiz dosyalar nasıl geri gelir?

5ebe9683d3806c15146a5c06.webp

SD Kartlar üzerinde yapılan çalışmalarda, zaten oldukça hassas ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Haliyle bu ürünlerin kolaylıkla deforme olabileceğini biliyoruz. Bu konuda sadece ürünün bozulması değil, aynı zamanda yanlış kullanıcım sonucu deformeler de olabiliyor. Bu konuda kaybolan verileri kurtarmak için bir çabaya girmek lazım. Peki ama ne yapmak gerekiyor? İşte bu yazımızda da buna göz atıyoruz. Rahatlıkla geri getirmek için belli başlı yazılımları kullanmak lazım. Hafıza kartlarına eklenmiş olan veriler, yazılımsal konularda ya da yanlışlıkla silinme konusunda kaybolabiliyor. Bu yüzden kaybolan verileri tekrar getirmek için ekstra çalışmaya ihtiyaç var.

Bu konu üzerine derin çalışmalar yapan büyük laboratuvarlar var. Yaşanan teknolojik gelişmeler ne kadar ilerlerse ilerlesin, insanların ihtiyaçlarına çözüm üretmek için sürekli yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Bunu toparlamak isteyenler için de belli başlı durumları görmesi gerekiyor. SD karttan silinen dosyaları geri getirmek için dijital hayata dair sunulan imkanları kullanmak gerekiyor. Dijital ortamda saklanan veriler için neler yapabiliriz gelin buna da göz atalım. Örneğin SD kart olarak bilinen taşınabilen hafıza kartları gibi ürünlerin hızlı bozulmasına şahit olabiliyoruz. Bu da çoğu zaman ciddi veri kayıplarına sebebiyet verebiliyor. SD Kart üzerinde silinen dosyaları geri getirmek için yapılacak olan seçenekler nelerdir? Sürekli değişen ve yenilenen süreçlerde her şeyi daha etkili görüyoruz.

sccard04.jpg

Düşünsenize hayatımızda pek çok konuda yedeklediğimiz hafıza kartları, olası bir şekilde siliniyor ve içerikler adına da çok fazla şey yaşanıyor. Bu yüzden de herkes daha iyisini arıyor ya da bir şekilde durumu toparlamak için çaba sarf ediyor. Bu tarz durumlardan kurtulmak için en güzeli profesyonellerle çalışmak gibi geliyor kulağa. Ama değil. Bu gibi durumlarda tüketiciler için önemli olan şey markaların çözümü oluyor. Örneğin Tenorshare tarafından piyasaya sürülen 4DDiG isimli bir yazılım, bu konuya net bir çözüm sunuyor. SD karttan silinen verileri geri getirmek için birkaç dokunuş gerekiyor. Bu konuda aradığınız bütün sorunlardan hemen kurtulabiliyorsunuz. Peki ama bu uygulama nasıl kullanılıyor? Gelin bir de ona göz atalım ve çözümleri inceleyelim.

Tenorshare ile hafıza kartından silinen dosyalar nasıl geri getirilir?

istock-136612668.jpg

Öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Ardından verileri getireceğiniz kartı seçiyorsunuz ve kurtarmak istediğiniz veri türlerini belirliyorsunuz. Sonra taramaya başlıyorsunuz. Bulunan dosyaları da hemen başka bir kaynağa aktarıyorsunuz. Aslında işlem bu kadar basit bir şekilde ilerliyor. Bu konuda sadece ürünün bozulması değil, aynı zamanda yanlış kullanıcım sonucu deformeler de olabiliyor. Bu konuda kaybolan verileri kurtarmak için bir çabaya girmek lazım. Peki ama ne yapmak gerekiyor? İşte bu yazımızda da buna göz atıyoruz. Rahatlıkla geri getirmek için belli başlı yazılımları kullanmak lazım.

Tenorshare 4DDİG isimli yazılım, işlemleri tamamladıktan sonar gerçekten etkili bir çözüm üretmiş oluyor. Bu tarama işleminden sonra size dosyaları gösteriyor ve iki fraklı tercih ile dosyaları kurtarabiliyorsunuz. Bunlardan biri kaybettiğiniz dosyaları kurtarmak olurken, böyle bir şeye ihtiyacınız yok ise bulunan dosyaları inceleyebilirsiniz ve yalnızca kurtarmak istediğiniz dosyalar için recover butonunu seçebilirsiniz. Tenorshare 4DDiG ile silinen ya da kaybolan dosyaları kurtarmak işte bu kadar kolay. Eğer yukarıdaki aşamaları büyük bir dikkatle tekrarlarsanız, verilerinizi kurtarma noktasında hiçbir sorun yaşamayacağınızı belirtmek isteriz.micro-sd-kart-alirken-yapilan-hatalar.jpg

Bu içeriğimizde sizlere, SD karttan silinen dosyaları geri getirme işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Dileriz bu yöntem işinize yarar ve sizin için kritik önem arz eden dosyaları rahatlıkla kurtarırsınız. Bu konuda yapılacak olan işlemler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Sizin için farklı bir yaklaşımla ilerleyen ve büyüyen bu konu, kendine has bir dilde karşınıza çıkacaktır. Özet olarak bakarsak hafıza kartlarından daha da önemlisi bu kartların kalitesi oluyor. Kartlar sürekli aktif olarak dosya yazılan ve taşınan çalışmalardır. Bu yüzden de en güzelini yapmak için profesyonel olarak bu işlerle iştigal eden yazılımlara ulaşmanız olacaktır. Bizim önerimiz bu konularda organize edilen seçenekleri yakından takip etmeniz olacaktır. En azından hem daha etkili bir yaklaşımla çözümlerin üzerine gidersiniz hem de kendinizle ilgili beklentileri daha etkili olacak şekilde kullanmış olursunuz. Site üzerinde yer alan bütün güzelliklerin içeriğine bu noktadan bakmak hepimizi mutlu edecektir. Bu yüzden de kaçırılmayacak seçeneklerin tamamını kendi içinde görmek bizi de mutlu kılacaktır.

Bildiğiniz gibi dosya transferleri sırasında hafıza kartlarında kayıplar yaşanabilir. Hele bir de eski bir kart ise bu ve sürekli takılan çıkarılan bir kartsa daha çok deforme olması mümkündür. Bu yüzden uzun ömürlü kullanımlar için kesinlikle uzman bir marka seçmeye çalışın.

Keşfet