Sanki Bir Ultrabook! Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtıldı; İşte Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung'un yeni etkinliğinde tanıttığı tabletlerin arasında en güçlüsü olan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra'nın teknik özelliklerini ve fiyatını teknoloji makalemizde bulabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sanki Bir Ultrabook! Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtıldı; İşte Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Sanki Bir Ultrabook! Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtıldı; İşte Teknik Özellikleri ve Fiyatı
Samsung'un düzenlenen bir etkinlikte tanıttığı telefon ve tabletlerinin arasında bir adım öne çıkan modeller de oldu. Tablet serisinin en güçlüsü olan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ise bunlardan sadece bir tanesi. Cihaz piyasadaki rakipleri arasında en üst sıralara yerleşecek donanımsal özellikleri ile göze çarpmayı başarıyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra'nın Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, 14,6 inçlik Super AMOLED ekran ile tüketicilerin evine girecek bir tablet. 120 Hz ekran tazeleme hızı ve ekran altında yer alan parmak izi okuyucusu ile dikkat çeken cihaz, 8 GB/ 12 GB/ 16 GB/ RAM seçeneklerinin yanında, 128 GB/ 256 GB/ 512 GB dahili depolama alanı seçeneklerini de tüketicinin kullanımına sunuyor. Eğer depolama alanını artırmak isterseniz microSD kart kullanarak 1 TB'lık bir alan yaratmanız mümkün.

samsung-galaxy-tab-s7-xda-review-display-keyboard-cover-1024x768.jpg

Tabletin arka gövdesi 16 MP + 6 MP çözünürlükte çift kamera ve flaşla donatılırken, önde de 12 MP + 12 MP çözünürlük sağlayan çift kamera kurulumu yer alıyor. 4K ve 30fps video kayıt özelliği de bulunan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, bünyesinde USB Type-C 3.2, 5G, LTE, Bluetooth 5.2 ve Wi-Fi 6E gibi özellikleri de barındırıyor. 11,200 mAh kapasiteli dev bir batarya ile raflara yerleşecek olan tablet, 45W süper hızlı şarj desteğiyle hizmet vermeye devam ediyor. Bu göz alıcı tablet işletim sistemi kısmında ise görevi Android 12'ye devrediyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra'nın Fiyatı

Tabletlerin kralı haline gelmesi muhtemel olan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra için belirlenen Avrupa fiyatı ise, 1.099 dolar.

Keşfet