Samsung Galaxy Tab S9 FE, S9 FE+ her an çıkabilir

Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ referansları geçtiğimiz günlerde Samsung'un resmi web sitesinde yer aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Samsung Galaxy Tab S9 FE, S9 FE+ her an çıkabilir

Samsung Galaxy S23 FE ile ilgili söylentileri duyarken, Güney Koreli dev Fan Edition kataloğunda başka bir sürpriz hazırlıyor olabilir. Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ referansları kısa bir süre önce Samsung'un resmi web sitesinde yer aldı. Bunlar, yaklaşan Fan Edition slate'lerin gerçekten de iş başında olduğuna dair en güçlü ipuçları ve söylenti değirmeninin hayal gücü gerçekten de doğruydu.

Detay, Bixby'nin Fransa ürün sayfasında mevcut cihazlar listesinde yer alıyor. Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ isimleri Winfuture'dan Roland Quandt tarafından tespit edildi.

SamMobile'a göre, yaklaşan FE sürümü tabletler Galaxy Tab S7 FE ile karşılaştırılabilir boyutlara sahip olabilir. S9 FE+, 12,4 inç ekrana ve Exynos 1380 yonga setine sahip olabilir. FCC sertifikası ayrıca tabletin Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, GPS ve S Pen desteği ile birlikte gelebileceğini ortaya koydu. Arka tarafta çift kamera ve stereo hoparlörler raporlar tarafından öne sürülüyor. S9 FE'den bahsetmişken, vanilya kaplama 10,9 inç ekrana ve arkada tek bir kameraya sahip olabilir.

Yeni piyasaya sürülen Tab S9 serisine benzer şekilde, seri iki konfigürasyonda gelebilir: Wi-Fi ve 5G. Her iki ürün de alüminyum bir yapıya sahip olabilir. Bu ayrıntıların yanı sıra, okuyucu Samsung'un şimdiye kadar tabletler hakkında resmi olarak herhangi bir önemli ipucu paylaşmadığını unutmamalıdır. Dolayısıyla ürünlerin teknik özellikleri değişiklik gösterebilir.

Galaxy Unpacked 2023'ten bahsetmişken, teknoloji devi en yeni Galaxy Tab S9 serisi tabletleri tanıttı. Dizilim şunları içeriyordu: Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra. Amiral gemisi büyük ekranlar hariç, şirket ayrıca Hindistan'da Galaxy Z Fold5, Z Flip5 ve en son Watch6 serisini piyasaya sürdü.

Keşfet