Samsung Galaxy M12 İçin 3000 TL İndirim Duyuruldu! Fiyatları Duyan Şok Oluyor!

Ağızları açık bırakacak büyük Samsung Galaxy M12 indirimi geldi. Samsung'un yaptığı indirimden sonra, Galaxy M12 almak neredeyse bedava. Birçok şirket akıllı telefon satışlarındaki düşüşe tepki olarak çeşitli kampanyalar yayınladı. Bu firmalardan biri de Samsung'du. Samsung, daha bütçe dostu telefonlarından biri olan Galaxy M12'nin fiyatını düşürdü. Kullanıcılar bu indirime çok sevinecek Yeni fiyatları duyunca şok olacaksınız. Merak edilen detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Samsung Galaxy M12 İçin 3000 TL İndirim Duyuruldu! Fiyatları Duyan Şok Oluyor!

Samsung Galaxy M12, 90 Hz ekran yenileme hızına sahip 6,5 inç sonsuz ekrana sahip. Ayrıca HD Plus ekran çözünürlüğüne sahip Galaxy M12'de Multi Touch da mevcut. Damla çentikli bu cihaz, çerçevesiz görünümüne ek olarak dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. 215 gram ağırlığında ve 9,7 milimetre inceliğe sahip telefon, oldukça çekici bir görünüm sunuyor. Akıllı telefonun arka tarafında ön kamera hariç toplam 48 MP çözünürlüğünde dört kamera yer alıyor.

samsung-galaxy-m12-ozellikleri-ortaya-cikti-3.webp

Kamera özellikleri

Samsung Galaxy M12 kamerasının özellikleri, Portre Modu, Phase Detect Auto-Focus, HDR, Panorama, Otomatik odaklama, Coğrafi konum etiketleme, Dahili QR Kod Okuyucu, Makro Çekim (4 cm), Samsung ISOCELL Bright GM2 Sensör, Seri Çekim Modu ve Zamanlayıcı olarak belirtiliyor.

İkinci Arka Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M12 ikinci arka kamerasının özellikleri Ekstra Geniş Açı, Ekstra Geniş Açı (123°) olarak belirtiliyor.

Üçüncü Arka Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M12 üçüncü arka kamerası Makro Çekim özelliği sunuyor.

Dördüncü Arka Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M12 dördüncü kamerası Derinlik Algısı sunuyor.

Ön Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M12 ön kamerasının özellikleri Portre Modu, HDR, Sanal Flaş, Gesture Shot, Zamanlayıcı ve Panorama Selfie olarak sunuluyor.

Sensörler

Samsung Galaxy M12 sensörleri ise İvmeölçer, Sanal Ortam Işığı Algılama ve Sanal Yakınlık Sensörü olarak belirtildi.

samsung-galaxy-m12-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati.webp

Servis ve Uygulamalar

Samsung Galaxy M12 servis ve uygulamaları ise Dolby Atmos, Ekran Yansıtma, Gürültü Önleyici 2 Mikrofon, Infinity-V Display, Karanlık Mod (Dark Mode), Samsung KNOX ve Yüz Tanımlama olarak sunuluyor.

Samsung Galaxy M12 2022 Mart fiyat listesi

Samsung Galaxy M12 64 GB, Samsung'un resmi web sitesinden alındığında 2 bin 999 liraya mal oluyor, ancak değişim kampanyası ile 3 bin liraya kadar tasarruf edebilirsiniz. Samsung Galaxy M12 128 GB, Samsung'un resmi web sitesindeki güncel fiyatı 3 bin 199 lira, ancak değişim kampanyasına katılırsanız 2 bin 800 liraya kadar indirim alabilirsiniz.

Keşfet