Robot Süpürge Almak İsteyenlere Homend Kampanyası Müjdesi Geldi!

Ev temizliği için artık bir lüks değil ihtiyaç haline gelen robot süpürgeler almak isteyenlere özel bir kampanya açıklandı. Homend firması tarafından açıklanan kampanya ile birlikte çok uygun fiyatlara süpürge almak mümkün hale geliyor. Piyasa fiyatlarının çok altında ki robot süpürge fiyatları sayesinde sizde ihtiyaç duyduğunuz bu elektronik aleti rahatça alabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Robot Süpürge Almak İsteyenlere Homend Kampanyası Müjdesi Geldi!

Homend robot süpürge üretmeyen 10-15 yıl önce başladı. Günümüzde her evde yer alan bu süpürgeler piyasada 5-7 bin TL arasında satılıyor. Firma bu özel alet için özel bir kampanya ile herkesin rahatça almasına imkan tanıyor. 2.189 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan bu cihazlardan sizde rahatça satın alabilirsiniz.

Homend Robet Süpürge 2.189 TL Fiyat Etiketiyle Satılıyor!

E-ticaret siteleri üzerinden satılan akıllı robot süpürgeleri sizlerde inceledikten sonra satın alabilirsiniz. Çin, Japonya, Güney Kore, Amerika, Hollanda ve Almanya’nın en çok satılan markası olan bu ürün Türkiye pazarında lider olacak fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

homend-alex-robot-supurge.jpg

Firma bu özel robot süpürgeyi birçok teknik özellik ile birlikte sunuluyor. Homend Alex 1280 H isimli model içerisinde ki özellikle dikkat çekiyor. 90 dakika boyunca enerjisi hiç azalmadan tüm evi temizleyebilen alet, yükseklik, alçaklık sensörleri, özel sensörleri, güçlü emiş gücü, akıllı navigasyon özelliği ile dikkat çekiyor. 2.600 mAH bataryası ile uzun ömürlü kullanım süresi sunuyor. Firma ayrıca ürünü aldıktan sonra 15 gün içerisinde geri iade imkanını da sizlere sunuyor.

En Çok Satan Robot Süpürgeler Hangileridir?

E-ticaret sitelerinin hepsinden robot süpürge almanız mümkündür. Farklı fiyat aralıkları ile satılan bu aletler arasında sitelerde en çok satan ürünler aşağıda ki gibi sıralanıyor.

  • Eufy Robovac G30 Hybrid Robot Süpürge – Amazon – 3.725 TL
  • Roborock S5 Max Vacuum Cleaner – Trendyol – 6.251 TL
  • Xiaomi Mi Robot Süpürge – Hepsiburada – 2.996 TL
  • Homend Alex 1280 H – Çiçeksepeti – 2.189 TL

Firmalarda daha farklı modeller de bulunuyor. Sizde kendi ekonominize göre bu akıllı süpürgeleri çekim gücü, sensör özellikleri, kullanıcı yorumlarına bakarak satın alabilirsiniz.

Keşfet