Redmi K40 Kutusunun Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi tarafından amiral gemisi Mi11 cihazının piyasaya sürülmesinin üzerinden çok fazla zaman geçmemesine rağmen, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ile güç alan ilk cihaz unvanını alma başarısını gösterdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Redmi K40 Kutusunun Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi tarafından amiral gemisi Mi11 cihazının piyasaya sürülmesinin üzerinden çok fazla zaman geçmemesine rağmen, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ile güç alan ilk cihaz unvanını alma başarısını gösterdi. Firma şuanda ise bir alt markası Redmi amiral gemisinin tanıtımını yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Redmi K40 adı verilen bu cihaz için kutusu sızdırılmasıyla birlikte Türkiye’ye gelme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing tarafından yapılan açıklamayla birlikte K40 Pro cihaz için Snapdragon 888 işlemciden alacağı hakkında dolaşan söylentilerin doğru olduğu vurgulandı. Fakat cihaz hakkında kutunun sızdırılmasıyla birlikte kullanıcılar üzüleceği bir detay ile karşılaştı.

Redmi K40 Kutusunda Şarj Aleti Olmayabilir!

Kullanıcıların üzülmesine neden olan detayın tabi ki bozulması ya da farklı sebepler değil. Galaxy S21 ve iPhone 12 gibi cihazların piyasaya sürüldüğünde kutularından şarj aleti çıkmamıştı. Şimdi ise Redmi K40 kutusu içerisinden şarj aleti aynı şekilde çıkmayacağı ve Xiaomi Mi 11’deki strateji uygulanmaya devam edecek.

Sızdırılan görsellere bakıldığı vaki iki farklı kutu yer aldığı görülüyor. Telefon piyasaya sürüldüğü vakit kutusu içerisinde şarj aleti bulunmayacak, fakat biraz fazla para parayı gözden çıkaran kullanıcılar ise ürünü şarj aleti ile birlikte satın alma şansına sahip olacak.

Deliklik AMOLED ekran sahibi olan cihaz Redmi K40 ve Redmi K40 Pro olarak iki farklı modelde piyasadaki yerini alacak. Standart model Redmi K40 modelinde Snapdragon 775G işlemciden güç alırken, Redmi K40 Pro ise Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacağı söyleniyor. Redmi 40 serisi için gelecek Şubat ayından itibaren resmi anlamda piyasadaki yerini alması bekleniyor.

Keşfet