Ramiz Dayı Uzun Bir Beklemenin Ardından Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

Bir dönemin ATV ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında EZEL yer alıyor. Birçok ünlü oyuncunun oynadığı ve TV tarihine unutulmaz karakterleri eklemeyi başaran EZEL dizisinde özellikle geçmişe giden sahneler dikkat çekiyordu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ramiz Dayı Uzun Bir Beklemenin Ardından Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

Ramiz Dayı karakterinin geçmiş yaşamında bulunduğu konuma nasıl geldiğini anlatan bu sahnelerde Dayı rolüne Ufuk Bayraktar can veriyordu. 2011 yılında son bölümü ile ekranlara veda eden Ezel dizinin üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçtiğinden sonra dahi hala sevilen bir karakter olan Dayı’nın kendisine özel bir dizisi olacak.

Beklenen Ramiz Dayı Dizisi Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

Ezel dizisinde başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı Ezel karakterinin de önüne geçen Dayı karakteri için özel bir solo dizi yapılacağı sürekli konuşuluyordu. Son olarak Netflix tarafından bu yapımla yakından ilgilenildiği ve yakından bu konuda adımların atılacağı beklentisinin dedikodusu çıkmaya başlamıştı.

2021 yılında “Dayı: Bir Adamın Hikayesi” isminde bir film vizyona girmişti. Dizi sevenler tarafından yeterli oyu alamayan filmin yönetmen koltuğunda Uğur Bayraktar otururken, Dayı karakterine yine Ufuk Bayraktar can vermişti. Ancak dizinin farklı bir şekilde işleneceği yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Ramiz Dayı Dizisinin Konusu Ne Olacak!

Ramiz Dayı dizisi ile ilgili olarak hali hazırda kesinleşmiş herhangi bir haber bulunmuyor. Ancak konusu ile ilgili olarak dedikodular ortalıkta dolanmaya başladı bile diyebiliriz.

Dizi de Ramiz Karaeski karakterinin İstanbul’a gelişinin odaklanmak yerine karakterin kendi memleketinde ki yükselişine odaklanacağı aktarılıyor. Dizinin Ezel dizisi ile bağlantılı olacağı ancak bu dizi ile nasıl bir bağlantı kuracağı da merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

Eğer yapılan dedikodularda doğruluk yapı varsa Netflix’in yakın dönemde bu yapımla ilgili olarak ilk açıklamaları yapması bekleniyor. Birçok insanın merakla beklediği bilinen Ramiz Dayı dizisinin bir dedikodu olarak mı kalacağı yoksa ekranlara geleceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Ramiz Karaeski karakteri karakterine can veren Tuncel Kurtiz’i bu vesileyle bir kez daha analım. Dayı karakterine öyle bir can vermişti ki dizinin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen hala etkisini korumaya devam ediyor.

Keşfet