Oppo Enco Air İçin İndirim Fırsatı! Bu Fırsat Kaçmaz!

Yarı saydam tasarımı, 12 mm boyutunda ses sürücüleri, 8 saat çalma için sadece 10 dakikalık şarj gerekliliği, Bluetooth 5.2 bağlantısı, 24 saat toplam pil ömrü ve aramalar için yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliği ile Enco Air fazlasıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Oppo Enco Air hızla popüler bir kablosuz kulaklık haline geliyor…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Oppo Enco Air İçin İndirim Fırsatı! Bu Fırsat Kaçmaz!

Oppo Enco Air çok rahat

Açık tasarım kulaklık yapısı ile Enco Air kulaklıklar, silikon kulak tıkaçları ile rahat edemeyenler tarafından fazlasıyla sevilecek. Ayrıca oval bir şarj kutusunda geliyorlar. Kutunun üst kısmı ise yarı saydam malzemeden yapılmıştır. Kılıfı açar açmaz kulaklık telefonunuza bağlanmaya hazır olacaktır. Kulaklığı hemen bağlamak için telefonunuzun Bluetooth'unu kullanabilir veya Android kullanıcılarının Google Play uygulama mağazasında bulabileceği HeyMelody uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama şu anda iOS işletim sistemi için mevcut olmasa da, Bluetooth üzerinden ona bağlanabilirsiniz.

Oppo Enco Air teknik özellikleri

Kulaklığın tasarımının en önemli özelliklerinden biri, su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı olmasını sağlayan IPX4 sertifikasıdır. Bir diğeri ise ağır olmayışı. Enco Air, şarj kutusuyla bile sadece 40 gram ağırlığındadır. Yarı saydam şarj kutusuyla dikkat çeken OPPO Enco Air kablosuz kulaklık şimdi indirimli fiyatıyla sizlerle. Piyasada 639 TL olan kulaklığın fiyatı 527 TL'ye düşürüldü. OPPO Enco Air, kablosuz kulaklıklara çok fazla para harcamak istemeyen kişilere yönelik kaliteli bir seçenek. Kulaklık, yarı saydam yapısı nedeniyle şarj kutusunun kapağı açılmadan görülebilir. Ayrıca kulaklıkta dokunmatik kontrol de mevcut. Kulaklıklara iki kez dokunarak bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz. IPX4 sertifikasına da sahip olan kulaklık için su sıçraması sorun olmuyor. Kulaklık, 12 mm titanyum kompozit dinamik sürücü içerir, iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Kulaklığın pili tamamen şarj olduğunda 4 saate kadar kullanım sağlayabilir. Şarj kutusu kullanılırken bu süre 24 saate kadar uzatılabilir. Kulaklık oyun modundayken, düşük gecikmeli çift iletimi kullanarak üstün bir oyun deneyimi sunabilir.

Fiyat listesi

OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık, fiyatı 527 Türk Lirası

Keşfet