Online Alışveriş Severlere Yapı Kredi Müjdesi! Harcamalarınızın Bir Kısmı Banka Tarafından Ödenecek!

Pandemi müdahalesi sırasında internetten alışveriş yapmak son derece popüler hale geldi. Bankalar bu talebe karşılık internet harcamalarında kendi kredi kartlarının tercih edilmesini sağlamak için faydalı kampanya düzenlemelerine başladı. Yapı Kredi Bankası kredi kartınızla belirli sitelerden alışveriş yaptığınızda 50 TL değerinde WorldPuan kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Mart ayı sonuna kadar yapacağınız online harcamalarınızdan 50 TL kazanma şansı vatandaşları sevindirdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Online Alışveriş Severlere Yapı Kredi Müjdesi! Harcamalarınızın Bir Kısmı Banka Tarafından Ödenecek!

Yapı Kredi'den 50 TL WorldPuan Hediyesi

Yapı Kredi Bankası'nın Mart ayına özel WorldPuan kampanyası sayesinde 50 TL kazanabilirsiniz. Yapı Kredi'nin ülkemizde faaliyet gösteren büyük internet alışveriş siteleri ile yaptığı iş birliği kapsamında, harcadıkça kazanabilirsiniz. Yapı Kredi'nin harcadıkça kazan kampanyası kapsamında Mart ayı boyunca Hepsiburada, Trendyol, Dolap.com, Gittigidiyor, n11 ve Amazon.com'da kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde 50 TL WorldPuan kazanabileceksiniz.

sariyer-yapi-kredi-karantinaya-alindi-be8f2.jpg

Yapı Kredinin bu kampanyası için gereken koşullar neler?

Yapı Kredi Bankası'nın Mart ayı sonuna kadar devam eden kampanyasından yararlanmak için belirli sitelerde kredi kartınızı kullanmanız gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı olan müşteriler, 31 Mart 2012 tarihine kadar Amazon.com, n11.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, Gittigidiyor.com ve Dolap.com'da yaptığı 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL WorldPuan kazanabiliyor. Kampanya 17 Mart - 31 Mart 2022 tarihleri ​​arasında geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca anlaşmalı internet alışveriş sitelerinden Yapı Kredi World kredi kartınızla tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Sonuç olarak, hızlı bir şekilde 50 TL WorldPuan kazanma fırsatınız var. Kampanyadan faydalanmak ve 50 TL WorldPuan kazanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılmalısınız. Kampanyaya katılmak için World Mobile uygulamasının kampanyalar sekmesine gidin ve "Hemen Katıl" seçeneğini seçin. Ayrıca "KAZAN" ve "Müşteri Numarası" bilgilerini boşlukla ayrılmış şekilde "4454" numarasına SMS göndererek de bu kampanyaya kolay ve hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

yapi-kredi-1280x720.jpgKazandığınız WorldPuan’ı kullanabilmek için tarih verildi

Yapı Kredi WorldPuan kampanyası kapsamında kazanacağınız 50 TL WorldPuan bakiyesi kredi kartınıza 5.04.22022 tarihine kadar yüklenecektir. Kredi kartınıza yüklenen WorldPuan bakiyesini harcamak için 5.05.2022'ye kadar vaktiniz var.

Keşfet