Macbook Air M1 İndirimlerini Kaçırmayın! Bu Fiyatlar Bir Daha Gelmez!

Apple'ın M1 CPU'su birçok vaatte bulunuyor ve onları yerine getirdiğini görüyoruz. MacBook Air'deki yeni CPU, önceki nesil MacBook Air ile ilgili mükemmel olan her şeyi tamamen yeni bir performans ve güç ekonomisi düzeyine yükseltiyor…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Macbook Air M1 İndirimlerini Kaçırmayın! Bu Fiyatlar Bir Daha Gelmez!

Apple'ın yeni yerel Apple Silicon M1 çipine sahip ilk MacBook Air'i, dışarıdan önceki Intel tabanlı modelle aynı görünüyor, ancak içeride tamamen yeni bir çip içeriyor. Apple, M1'in karşılaştırılabilir Intel tabanlı Mac'lerin birçok katına kadar hız artışına sahip olmasıyla övünüyor ve ilk izlenimler, son derece hızlı olduğu yönünde. MacBook Air M1'i kullandıktan sonra Intel destekli bir Mac'e geri dönmek istemeyeceksiniz. Apple, Intel'in çiplerini kullanmak (ve onların geliştirilmesini beklemek zorunda kalmak) yerine, kendi tasarımı olan ARM tabanlı cihazları kullanır. Bu çip mimarisi, Apple'ın A14'ü ve Qualcomm'un Snapdragon'u gibi akıllı telefon çip setlerinde de kullanılıyor.

Performans

MacBook Air M1'in performansı olağanüstü, birinci nesil bir model için beklentilerin çok ötesinde. Birkaç günlük kullanımdan sonra Apple'ın en ucuz dizüstü bilgisayarıyla elde ettiğiniz performansa inanmak zor. İnternette gezinmek, çalışmak ve hatta resim ve videoları düzenlemek gibi günlük şeyleri yaparken yavaşlamak gibi bir şey olduğunu unutmak istiyorsanız okumayı bırakın ve satın alın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Karşılaştırma testi, bir makinenin özellikleri hakkında bir fikir edinmek için faydalı olsa da, satın almayı düşünen tüketiciler için cihazın gerçek performansının daha önemli olması muhtemeldir. Ne de olsa Apple'ın en başarılı dizüstü bilgisayar modeli ve geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. M1'in avantajları, kullanmaya başladığınız andan itibaren ortaya çıkacaktır.

apple-silicon-endframe-forvi6ykwn6m-large-2x-1.jpg

Pil ömrü

İyileştirilmiş pil ömrü, M1 çipine geçmenin tek ana yararı olsa bile, yine de faydalı olacaktır. Yeni Apple Silicon, günlük performansla ilgili endişelerin yanı sıra pil ömrüyle ilgili endişeleri de ortadan kaldırıyor. MacBook Air M1, önceki tüm MacBook modellerinden daha iyi performans gösterir ve performans açısından MacBook Pro M1'den yalnızca ikinci sıradadır.

Fiyat listesi

8 Çekirdekli CPU’ya ve 7 Çekirdekli GPU’ya sahip 256 GB Depolama Kapasitesi olan M1, fiyatı 17.499 Türk Lirası.

8 Çekirdekli CPU’ya ve 8 Çekirdekli GPU’ya sahip 512 GB Depolama Kapasitesi olan M1, fiyatı 21.749 Türk Lirası.

Keşfet