Lenovo Legion 3 Elit Telefon İncelemesi

Android 12 işletim sistemini kullanan Lenovo Legion 3 Elit 6.92 inç Amoled ekran taşırken, en önemli özelliği -donanımı olan Dragon 8 jenerasyon bir model işlemciye sahiptir. 12 GB RAM elemanı bulunan bu telefonun pili 5600 mili amper batarya olarak geliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Lenovo Legion 3 Elit Telefon İncelemesi

Nisan ayında satışa çıkması beklenen Lenovo Legion 3 Elit model telefon fiyat etiketi 625 dolar olarak düşünülüyor

Lenovo Legion 3 Elit Teknik Özellikleri

Lenovo Legion 3 Elit 4 nanometre Yonga seti ile tertiplenen çok güçlü bir işlemciye sahiptir. Bu işlemcinin 1 çekirdeği 3 gigahertz hıza çıkabiliyor diğer 3 ana çekirdek 2.50 hıza çıkabiliyor. Kalan Gümüş 4 çekirdek arka planda çalışıyor ve 1.85 GHz frekansta çalışabiliyor. Adreno 730 model grafik işlemciye sahip olan ve 12 GB RAM geçici belleği taşıyan bu telefonun kalıcı hafızası 256gb olarak tasarlanmış.

Arka tarafta 64 megapiksel geniş kamera 13 megapiksel Ultra geniş kamerası bulunan bu telefonun bu kameralarının özelliği çok önemli zira 2 kamerası 8K 24 kare hızında resim çekebiliyor video oluşturabiliyor. 16 MP ön kamerası da 4K kalitede video resim kalitesi sunabiliyor. Yani kameralar cephesinde Lenovo Legion 3 Elit model telefon harika hizmet veriyor.

Sabit pilini dolduran 68W güçlü adaptörü ile gelen Lenovo Legion 3 Elit İvmeölçer, jiroskop, yakınlık, pusula sensörlerini de taşıyor.

lenovo-legion-y90-design-teaser-3.jpg

Lenovo Legion 3 Elit Telefon Fiyatı Yüksek mi?

Lenovo Legion 3 Elit Telefon 625 dolar fiyat etiketine sahip ve bu telefon Çin -Hint pazarları için bu fiyata satılacak. Cihaz Arabistan yarım adasında 2345 Riyal fiyata satılacak. Hindistan fiyatı 46875 Rupi olarak gelecek. Cihazın kullandığı yüksek teknolojili işlemci geniş kapasiteli sabit bellek özelliklerine bakıldığında bu telefonun yüksek değil.

Lenovo Legion 3 Elit ,Lenovo Legion 3 Elit fiyatı, Lenovo Legion 3 Elit özellikleri

Keşfet