Kredi Notları Sıfırlanıyor! Kredi Notu Düşük Olanlar Rahat Bir Nefes Alacak! Kimler Nasıl Yararlanacak

Nakit sıkışıklığını bankaların kredi hizmet dalından faydalanarak çözüme kavuşturmak istemekte olan yalnız kredi notu düşük olduğu veya doğrudan bankaların kara listelerinde bulunduğu için söz mevzusu hizmetlere müracaatları kabul edilmeyen yurttaşlara, müjdeli haber geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kredi Notları Sıfırlanıyor! Kredi Notu Düşük Olanlar Rahat Bir Nefes Alacak! Kimler Nasıl Yararlanacak

Nakit sıkışıklığını bankaların kredi hizmet dalından faydalanarak çözüme kavuşturmak istemekte olan yalnız kredi notu düşük olduğu veya doğrudan bankaların kara listelerinde bulunduğu için söz mevzusu hizmetlere müracaatları kabul edilmeyen yurttaşlara, müjdeli haber geldi. Zorlu mali koşulları dikkat içinde bulunduran Enpara, Odeabank ve Türkiye Ekonomi Bankası, bir kereliğe mahsus olmak suretiyle bankacılık sicili sorunlu olmakta olan yurttaşlara da gereksinim kredisi hizmeti sunacağını belirtti.

Adabank'tan Kredi Notu Düşük Olanlara İhtiyaç Kredisi

Sicili sorunlu yurttaşların nakit desteğine olmakta olan gereksinimlerini gidermek hedefi ile yeni bir kredi hizmeti geliştiren Odeabank, söz mevzusu hizmetin vade rakamını 36 ay, faiz oranını ise %2,51 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında 15 bin liralık Odeabank kredisinin taksit ödemesi 688,29 Türk Lirası olarak hesaplandı.

TEB Kara Listede Olmakta Olan Vatandaşların Yardımına Yetişti

Yeni devrede ekonomi piyasaların olumsuz gelişmelerinden dolayı giderek pahalılaşan yaşam koşullarına karşın her kısımdan vatandaşa nakit desteği vermek istemekte olan Türkiye Ekonomi Bankası, CepteTEB hizmeti ile kredi notu düşük olmakta olan yurttaşlara da gereksinim kredisi hizmeti sunacağını belirtti.

CepteTEB kısmından tasarlanan yeni gereksinim kredisi hizmetinin azami vade rakamı 36 ay, faiz oranı ise %2,06 olarak belirlendi. 15 bin liralık CepteTEB kredisinin aylık ödemesi, 634,02 Türk Lirası olarak hesaplandı.

Şubesiz Hizmet Veren Enpara Ayrım Yapmadan Kredi Dağıtacak

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık kolu olmakta olan ve şube masraflarının olmamasından kaynaklanan olarak elde ettiği karı yurttaşlar ile paylaşmak istemekte olan Enpara, yeni devrede kredi notu düşük olmakta olan yurttaşlara da gereksinim kredisi hizmeti sunacağını belirtti.

Enpara kısmından tasarlanan yeni gereksinim kredisi hizmetinin azami vade rakamı 36 ay, faiz oranı ise %2,35 olarak belirlendi. 15 bin liralık Enpara kredisinin aylık ödemesi, 668,73 Türk Lirası olarak hesaplandı.

Bu hal genel manada kullanıcı ve müşteriler kısmından son derece pozitif karşılanmakta olmakta olan bir hal olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Genellikle bu basitlikler genel özellikleri ile gene kullanıcı topluluğu kısmından kullanılması için mühim bir ayrıntı olacaktır. Bu hal kullanıcıların rakamını gün geçtikçe artırmaktadır.

Keşfet