Karşınızda Samsung Galaxy A52 İncelemesi!

Akıllı telefonlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Her geçen gün artan fonksiyonlarıyla hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Akıllı telefonlar sayesinde artık birçok araca ihtiyacımız yok. Bu araçlardan biri de kamera. Telefonlarımızla istediğimiz gibi profesyonel fotoğraflar çekebiliyoruz. Samsung, yüksek kalitesi ile dünyanın en popüler telefon markalarından biridir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Karşınızda Samsung Galaxy A52 İncelemesi!

Başarılı modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Samsung A52 son derece başarılı kullanıcı dostu fonksiyonları ile en popüler modellerden biridir. Detaylar haberimizde…

4cd1b7e7a61b52a90db7ab7b2c0520f3.webp

Samsung Galaxy A52 teknik özellikleri

Yüksek ışıklı ortamlarda, telefonun 800 nitlik ekran parlaklığı, ekranı daha net görmenizi sağlar. FHD Süper AMOLED ekranda video ve film izlerken zengin renklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung Galaxy A52'nin daha az bilinen özelliklerinden biri, oyun oynamak için ihtiyacınız olan hızı sağlayan 90 Hz'lik süper pürüzsüz ekranıdır. Göz koruma özelliği, mavi ışık miktarını en aza indirir. Bu sayede gözlerin yorulmasını ve göz kuruluğu oluşumunu engeller. 6.5 inçlik sonsuz ekranı ile benzersiz bir telefon deneyimi sunuyor. Ergonomik tasarımı sayesinde avucunuzun içine oturan cihazı zahmetsizce kontrol edebilirsiniz. Samsung Galaxy A52'nin özellikleri ve çekici görünümü her ortamda dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıca OIS kamera ile düşük ışık koşullarında da daha net fotoğraflar çekebilirsiniz. 12 MP ultra geniş kamerası ile dünyayı 123 derecelik bir perspektiften görebilirsiniz. En küçük ayrıntılar bile 5 MP makro kamera tarafından yakalanır. Super Stable Shot ayarıyla hareket halindeyken dengeli görüntüler yakalayabilirsiniz. Bu işlevi, aksiyon sahneleri çekmek üzere de kullanabilirsiniz. Fotoğraf çerçevelerinize derinlik eklemek için derinlik kamerasını kullanabilir ve daha profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.

teknik-4.jpg

Samsung Galaxy A52'nin avantajları ve dezavantajları

Model, kullanıcı dostu sayısız özelliği ile fark yaratmayı başarıyor. 800 nit parlaklık ile, ekranı parlak bir ortamda daha net görüntüleyebilirsiniz. Düşük ışık koşullarında, OIS teknolojisi temiz fotoğraf çerçeveleri çekmenizi sağlar. 256 GB RAM, 1 TB'a kadar genişletilebilir. Yüksek çözünürlüklü kameraları ile makro ve mikro fotoğraflar çekebilirsiniz. IP67 koruma sınıfı sayesinde 30 dakikaya kadar suya dayanabilir. Game Booster, pil ömrü ve sıcaklık dahil olmak üzere oyun alışkanlıklarınızı takip edip kaydeder. Uyarıları ve arka plan etkinliklerini bastırarak oyun sırasında dikkatinizin dağılmasını engeller. Dolby Atmos ile gerçekten sürükleyici bir ses deneyimi sunar. Modelin kusurları arasında ise büyük bir çerçeve ve düşük kaliteli bir ikincil kamera yer alıyor.

Keşfet