İş Bankası Müjdeyi Verdi! İşCep ile 1500 TL Faizsiz Nakit Fırsatı Sunuyor!

İş bankası, dijital bankacılık uygulaması İşCep ile “Müşteri olmak istiyorum" diyenlere özel kampanya sundu. 1.500 lira 5 ay faizsiz nakit avans seçeneği de gözden kaçırılmaması gereken en önemli fayda olarak dikkat çekti. Türkiye İş Bankası, cep telefonu uygulaması olan İşCep’in menüsünde "Müşteri Olmak İstiyorum" kampanyasını müşterilerinin beğenisine sundu. Merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İş Bankası Müjdeyi Verdi! İşCep ile 1500 TL Faizsiz Nakit Fırsatı Sunuyor!

Bankanın uygulamasına "Müşteri olmak istiyorum" seçeneği ile erişen kullanıcılar, bir yıl boyunca ücretsiz havale, EFT, faizsiz taksitli nakit avans, Pazarama indirim çeki ve 200 liralık MaxiPuan imkanlarına sahip olacaklar. Ayrıca şubeye gitmeden veya ıslak imza atmadan kısa sürede banka müşterisi olan kişiler için 1 yıl ücretsiz havale, EFT ve 5 ay faizsiz 1.500 TL'ye kadar da nakit avans sağlanacak. Ayrıca bu müşteriler Pazarama’dan indirim kuponu da kazanacak.

60cbeaa89321510890123d13.webp

Tam tamına 200 TL MaxiPuan cepte

31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep üzerinden Maximum kart başvurusunda bulunanlar, kartları ile yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 200 TL MaxiPuan kazanacak.

par.jpg

İş Bankası

Türkiye İş Bankası A.Ş. veya kısaca İş bankası, bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunan Türkiye'nin en büyük özel bankasıdır. Cumhuriyet döneminin ilk milli bankası olan İş bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuştur. Banka, The Banker dergisinin sıralamasına göre 2019 yılında 468,1 milyar TL aktif büyüklüğü ile birincil sermaye bazında dünyanın 122. büyük bankasıdır. İş bankasının 22'si yurt dışında olmak üzere 1.281 şubesi, 6.568 bankamatiği ve 24 binin üzerinde personeli bulunmaktadır. İş bankası en küçük birikimleri bile değerlendirip büyümeye aktarmak hedefiyle Türk toplumunda tasarruf bilincinin oluşmasına, güçlenmesine ve ülkemize ilk kumbaraların kazandırılmasına vesile olmuştur. İş bankası, ilerleyen yıllarda ülke çapında şubeler açarak büyümeye devam etmiştir. 1932 yılında Almanya'nın Hamburg kentinde ve Mısır'ın İskenderiye kentinde şubeler açarak Türkiye dışında şube açan ilk Türk bankası olmuştur. İş bankası, iştirak portföyünü 1950'lerde genişletmiştir. Bankanın iştirakleri Türk sanayisinin arkasındaki itici güç olmakla birlikte, banka başta imalat sektörü olmak üzere çeşitli iş kollarında yatırımlar yapmış ve finansman sağlamıştır.

Keşfet