İş Bankası Kartı Olanlar Yaşadı! Kartı Olan Bütün Kişilere 200 TL Hediye Verilecek!

İş bankasından düzenli olarak kredi kartı ile harcama yapanlar için son dakika gelişmeleri gündeme bomba gibi düştü. İş bankasından yapılan açıklamaya göre harcadıkça kar etme imkanına sahip olacaksınız. Kredi kartını sıklıkla alışveriş yapmak için kullanan bireyler hem harcama hem de kazanma fırsatına sahip olacaklar. Kredi kartı kullanıcıları hemen İş bankasına başvurarak 200 TL kazanabilecek. Tüm merak edilenler en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İş Bankası Kartı Olanlar Yaşadı! Kartı Olan Bütün Kişilere 200 TL Hediye Verilecek!

İş bankasından müşterilerini sevindirecek hamle

İş bankası müşterileri çok yakında büyük bir kampanyaya katılabilecekler. Bu harika kampanya vatandaşlara harcarken kazanmaları için harika bir fırsat sunuyor. İş bankası müşterilerine özel bu ayrıcalıklar kapsamında anında 200 TL hesabınıza aktarılacaktır. Kredi kartı veya bankamatik kartı başvurusunda bulunan ve düzenli olarak kullananlar hemen 200 TL kazanabiliyor. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bu ödeme sayesinde bedava kazanç sağlayacaksınız. Kampanya 31 Aralık 2022'ye kadar devam edecek. Kampanya detayları ve şartları ile ilgili daha fazla bilgiyi bankanızdan öğrenebilirsiniz.

is-bankasi-banka-karti.jpg

İş bankası kampanyasına katılma koşulları nelerdir?

1 Ocak'tan itibaren İŞ cep mobil bankacılıktan İş bankası müşterilerine özel kampanyalarla 200 TL kazanabilirsiniz. Banka dışı müşteriler, üyelik işlemlerini tamamlamak için mobil uygulamanın "Müşteri olmak istiyorum" bölümünü kullanarak hemen banka veya kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Bu İş bankası kampanyası sadece banka müşterilerine özeldir. 31 Aralık 2022'ye kadar sürecek bu kampanya sayesinde müşteriler harcadıkça kazanabilecekler. Kampanya katılımcılarına 200 TL'lik Maxipuan fırsatı sunulacak. Ancak, bir müşterinin kampanya döneminde yapılan bir satın alma işlemini iptal etmesi durumunda, harcanan Maxipuan'ın geri alınabileceği biliniyor. Bu kapsamda yapacağınız alışverişlerde satın alınan üründe herhangi bir iptal ya da iade yapılmamalıdır.

turkiye-is-bankasi-slc2-cover.jpg

İş bankası kampanyasından nasıl yararlanılır?

Maxipuan fırsatı, kampanyaya katılmak için başvuruda bulunan vatandaşların hesaplarına en kısa sürede yüklenecektir. Maxipuan yüklenmesinden sonra bu puanları 10 gün içerisinde kullanmalısınız. Süre sonunda kullanılmayan puanlar silinecektir. Aktif kullandığınız kart ile başvurunuzu yaparak önemli bir avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca 200 TL değerindeki Maxipuan hesabınıza aktarıldığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Keşfet