İphone Se3 Fiyatı Beklenenin Çok Altında Çıktı! İnsanlar Bu Fırsatı Kaçırmak İstemeyecek!

Apple ülkemizde en çok tercih edilen teknoloji markaları arasında yer alıyor. 8 Mart tarihinde firma tarafından yapılan duyuru ile yeni teknolojiler ve yeni ürünler tüketicilere aktarılmıştı. Bu tanıtım sırasında İPhone SE’nin üçüncü versiyonu tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İphone Se3 Fiyatı Beklenenin Çok Altında Çıktı! İnsanlar Bu Fırsatı Kaçırmak İstemeyecek!

Kullanıcıların en çok tercih ettiği İPhone SE güncellenmiş haliyle satışa çıkıyor. A15 bionc işlemciye sahip olacak telefonun Amerika satış fiyatının 429 dolar olacağı açıklanmıştı. Tabi tanıtım sırasında bununla birlikte İphone 13 ailesinin de özel seçenekleri olacağı aktarılıyor.

İPhone SE 3 Resemen Duyuruldu

8 Mart günü yapılan etkinlikte en dikkat çeken ürünler arasında İPhone SE 3 dikkat çekici bir ürün olarak karşımıza çıktı. Bunun yanında İphone 13 modellinde ki değişiklikler, yeni SE’nin İPhone 8 modeline tasarımsal olarak çok benzediği görülmüştü.

İPhone SE 3 Modelinin Telefon Özellikleri

Bu modeli tercih etmeden önce özelliklerine genel olarak bakmanız gerekiyor. Fiyatı size cazip gelecek olan bu telefon da ilginç bir çok özellik de bulunuyor.

  • 4,7 inç ekran, retina HD ön panel, IP67 su ve toz geçirmez sertifikası
  • 6 çekirdekli Appl A15 Bionic CPU
  • 16 çekirdekli Neural Engine GPU
  • 5 G bağlantı hızı
  • 12 MP Smart HDR 4 destekli arka kamera

Ülkemizde sunulacak olan modelin şimdilik özelliklerinin bu şekilde olacağı aktarılıyor. İlk olarak 18 Mart tarihinde satışa çıkacak olan telefonun Amerika satış fiyatının 429 dolar olacağı aktarıldı.

Ülkemizde eklenecek vergiler ve kur farkı nedeniyle telefonun satış fiyatının 10.999 TL olması bekleniyor. Bu fiyattan satılması beklenen ürünün Apple markasını tercih edecekler için tercih edilebilir bir model olarak karşımızda durduğu da görülüyor.

Tabi yine de günümüzde yüksek bir miktar olarak görülüyor. Ancak günümüz kurlarını göz önüne alırsak, telefonun ideal bir rakamla satışa sunulacağının görüldüğünü söyleyebiliriz.

Apple yakın gelecekte kur farkları nedeniyle ülkemizde ki rakamları ciddi şekilde değiştirmek zorunda kalmıştı. 30 bin TL’nin üzerine çıkan telefon fiyatlarının yanında bu ideal ve uygun olarak kabul ediliyor.

Keşfet