İphone 8 Plus İncelemesi

iPhone 8 Plus, daha küçük iPhone 8 ile birlikte piyasaya sürüldü ve her ikisi de kendilerinden önce gelen iPhone 7 ve 7 Plus’ta birkaç önemli iyileştirme yapıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İphone 8 Plus İncelemesi

iPhone 8 Plus’ın içindeki teknoloji, özellikle yeni A11 Bionic işlemci, telefonunuza daha önce onsuz nasıl yaşadığınızı merak ettirecek işlevsellik ve rahatlık katıyor. Elbette kamera, bu iPhone 8 Plus incelemesinde tartışmaya değer bazı önemli yükseltmeler de gördü, bu nedenle bu akıllı telefon yükseltmesindeki yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Apple iPhone 8 Plus Genel Bakış

iPhone 8 Plus, Apple’ın amiral gemisi akıllı telefonunun daha büyük ekran versiyonudur. Sağlam alüminyum gövdeden canlı, temiz ve renkli ekrana kadar geçen yılki iPhone 7 Plus’ı harika yapan özelliklerin çoğunu koruyor ve kablosuz şarj ve gelişmiş ön kameralar gibi yeni özellikler ekliyor. Şık, birinci sınıf telefon, kırılgan ancak hızlı kablosuz şarja izin veren tamamen cam bir tasarıma sahiptir. 6,2 x 3,1 x 0,3 inç (HWD) boyutlarında ve 202 gram ağırlığında, büyük ama yakın zamanda test ettiğimiz diğer büyük telefonlarla karşılaştırıldığında oldukça hafif.

Ana Özellikler

Apple iPhone 8 Plus, fiziksel olarak geçen yılki IPhone 7 Plus ile aynı olmasına rağmen sadece küçük bir güncelleme değil. Hatta kablosuz şarj dahil birçok iyileştirme ile geliyor ve artık 30 dakika boyunca 1 metreye kadar su altında kalabiliyor. Bu, balık tutmayı seven veya su sporları yapan herkes için son derece faydalı olacaktır. Ayrıca, aydınlatma koşullarına göre renk sıcaklığını otomatik olarak değiştiren yeni bir True Tone ekrana sahiptir.

Keşfet