İphone 13’te Ani Fiyat İndirimi! Kampanyalı İndirim Fırsatlarıyla Iphone 13’ünüz Olacak!

Türkiye’de ki teknoloji severlere yönelik fiyat politikasında ani bir değişime gitme kararı alan firmanın, 13 serisini daha makul fiyatlarda satışa sunacağını açıkladı. İphone 13 güncel haliyle ne kadar fiyattan satışa sunulacak diyenler için işte detaylar..

Yayınlanma:
Güncelleme:
İphone 13’te Ani Fiyat İndirimi! Kampanyalı İndirim Fırsatlarıyla Iphone 13’ünüz Olacak!

İphone 13 serisine dair teknoloji gündeminde çok fazla bilgiler dolaşmaya devam ediyordu. Bu bilgiler arasında, İphone 13 fiyatlarında ciddi bir indirim geleceği söyleniyordu. İphone 13 fiyatıyla ilgili olarak beklenen de oldu. Buna göre İphone 13 satın almak isteyenler yüksek fiyattan ödemek zorunda kalmayacak.

170303485-6.webp

İphone 13 Modeline Ciddi İndirim Yapıldı

İphone 13 en ucuz telefonlar listesine bile girebilecek şekilde bir kampanyayla satılmaya başlandı. İphone 13 modelinde ani indirim düşüklüğü, insanlarında haliyle telefonu almak için koşturmacalar içerisine girmesine neden oldu. E- ticaret sitelerinden, mağazalara hatta stoklara kadar da bir kitlenme süreci yaşandı. İphone tarafından açıklamalara bakıldığında ise bu denli yüksek bir indirime sunulmasından dolayı satışa sunulacak modellerin 2 katı kadar bir yoğunluk yaşanmasına zemin hazırlanacağı ön görülüyordu.

Büyükşehirlerimizden olan Ankara, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerde İphone 13 talebinin çok daha fazla şekilde olacağı düşünülüyor. İphone 13, fiyat bakımından teknoloji pazarının en pahalı modellerinden biriydi. Haliyle pek çok teknoloji meraklıları tarafından da fiyatın yüksek olmasından dolayı satın alma durumu söz konusu olmuyordu. En yüksek fiyat sınırında yer alan İphone 13 ile ilgili birden yaşanan fiyat indirimi, insanlarında akın akın mağaza ve e- ticaret sitelerine saldırmalarına neden oldu.

iphone-13-tanitildi-iphone-13-ozellikleri-ve-tasarimi138922-427.jpg​​​​​​​

İphone 13 Güncel İndirimli Fiyatı Nasıl Oldu?

İphone 13 modelinin Türkiye’de ki en güncel satış fiyatı ise 17 bin 499 şekilde olmuştur. Toplamda güvenilir 13 İphone satıcısında fiyatlar farklı rakamlarla satışa sunulmuş olduğu görülebiliyor. Fakat aralarındaki farkın çok fazla olmadığını ve aynı zamanda da İphone resmi sitesi üzerinden de fiyatları yarıya düşürerek satışa sunduğunu belirtebiliriz. Apple en iyi performans gösteren modelinde eşsiz kamera özellikleri ön plana çıkıyor. 5.4 inç mini bir ekrana sahip olan İphone 13 yeşil renkli olan modelinin güncel satış fiyatı ise 17 bin 499 TL olarak alıcılarını bekliyor.

Keşfet