iPhone 13 Pro Max Modellerinde Dev İndirim! Bu Fiyat Bir Daha Gelmez

İphone modellerine gelen zamlardan sonra, iphone 13 pro max modelinde büyük indirime gidildi. Bütçenizi zorlamayacak indirimle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
iPhone 13 Pro Max Modellerinde Dev İndirim! Bu Fiyat Bir Daha Gelmez

Bugüne kadar gelişmiş en iyi haliyle tüm dünya’da elit kişilerin kullanmaya başladığı iPhone 13 Pro Max’ın duyurulmasının ardından gelişmiş özellikleri ile herkesin ulaşabilmesi için dev fiyat indirimleri haberleri gelmeye devam ediyor.

Yeni iPhone 13 Pro Max’ın Kamerası Ön Plana Çıkıyor

Pro kamera ile bugüne kadarki en iyi kamera özelliğine sahip iPhone 13 Pro Max ProMotion özelliği ile Spuer Retine XDR ekranı ve uzun pil ömründeki artışlar ile ön plana çıkıyor. 5G teknolojisi ile A15 en hızlı çip akıllı telefonlarda uygulanan en iyi özellik olarak gösteriliyor. Baştan sona yenilenen bir tlefondan bahsetmek mümkün. İphone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak iki farklı modeli bulunan telefon kullanıcılarına benzersiz performans sunuyor. Ultra Geniş Fotoğraf çekiminez zemin hazırlayan kamerası aynı zamanda makro fotoğrafçılık dalında da 2,2 kata kadar etkileyici bir performans sunuyor.

Sinema Çekimi Özelliğinde Kamera Sunuyor

Gece modu, sinematik videolar çekimi, makro videolar, hızlı ve ağır çekimler yapan yeni iPhone daha geniş bir kapsamda kullanıcı çekebilmesi için 5G teknolojisine sahip. Pil ömrü de daha uzun kullanılması için bir önceki modellerine göre büyük geliştirmeler yaşamış.

iPhone 13 Pro Max Güncel Fiyatları

Yeni iPhone 13 Pro dört farklı renk seçeneği ile tüketiciye sunuluyor. Altın, Gümüş, Grafit ve yeni Sierra Mavisi ile büyüleyici renklere sahip telefonun satış fiyatı da merak konusu. Telefonun 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB gibi hafızalarına göre fiyatları söz konusu. Renklerine göre de ücretlerde değişiklik görebileceğiniz telefonun güncel satış fiyatları şu şekilde,

  • Apple İPhone 13 pRo Max 256 GB 31 bin 800 TL,
  • iPhone 13 PRo Max 128 GB 27 bin 193 TL,
  • iPhone 13 PRo Max 512 GB 31 bin 848 TL
  • iPhone 13 PRo Max 1 TB 33 bin 319 TL’den satışa sunuluyor.

İPhone 13 kullanıcıları telefonu alabilmek için finans desteklerinden de faydalanabiliyor. Bu anlamda telefonu alacağınız yere bağlı olarak anlaşmalı bankalar eşliğinde 3, 6, 9 ve 12 aya varan vadelerde telefon sahibi olabiliyorsunuz.

Keşfet