Hülya Avşar’ın Yeni Sevgilisi Magazin Dünyasını Karıştırdı!

Hülya Avşar, yaptıkları ve yapmadıklarıyla her zaman magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerin başında geliyor. Son dönemde yeni sevgilisi olduğu haberleri duyurulan güzel şarkıcının bu haberleri magazin dünyasın da farklı yorumlara ve tartışmalara neden oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hülya Avşar’ın Yeni Sevgilisi Magazin Dünyasını Karıştırdı!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının bu gün ki konusu Hülya Avşar ve yeni sevgilisi Cemal Güzelci oldu. Uzun bir aranın ardından yeni sevgilisi ile gündeme gelen 58 yaşında ki şarkıcı ve oyuncunun durumu programda Seren Serengil ve Arto arasında tartışmaya neden oldu.

Arto ve Seren Serengil Arasında Hülya Avşar Tartışması

Cemal Güzelci ve Hülya Avşar arasında fotoğrafların çıkmasının ardından Söylemezsem Olmaz programının ikin sunucusu Arto ve Seren Serengil arasında bu ilişkiye dair bir tartışma yaşandı.

Arto, program sırasında Avşar’ın yeni sevgilisinin onun programında yanında çalıştığı bir kişinin eski sevgilisi olduğunu söyledi. Hülya Avşar’ın asistanı olduğunu söylediği bu kişinin programa da çıktığını, bu programa çıkması için Avşar kızının da yardımda bulunduğu aktardı.

Arto tarafından ortaya atılan bu iddialar karşısında Seren Serengin, Hülya Avşar’ın yanında saf tutmayı tercih etmesi dikkat çekti. Eski asistanının sevgilisi ile Hülya Avşar’ın beraber olduğunu söyleyen Arto, ayrıca Serengil’e “Sen bu konularda sessiz kalmazsın ama arkadaşın diye sesini çıkartmıyorsun, korumak için bir şey bulacaksın” demesi de dikkat çekti.

hulya-avsarin-yeni-sevgilisi-is-insani-kim-amp-1.jpeg

Serengil Bu İddiayı İspat Etmesini İstedi

Arto’nun bu iddialarına daha fazla kayıtsız kalamayan Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programında ki sunucu arkadaşının bu söylemelerini ispat etmesini istedi. “Belge İstiyorum, ispat et” açıklaması ile birlikte ortamın biraz gerildiği görüldü.

Serengin ayrıca, “Artocum saçma sapan şeyler söylüyorsun. Bir tane belge çıkarın!” dediği de görüldü. Arto bu durum üzerinde “Sen de saçmalıyorsun. Avşar’ı sevdiğin için arkada çıkıyorsun” sözleri ile program devam etti. Bu iddiaların ne kadar doğru olunduğu bilinmese de magazin dünyasında Hülya Avşar ve Cemal Güzelci aşkının daha uzun süre gündem olacağı görülüyor.

Keşfet