Ev almak isteyenler dikkat bu fırsat bir daha gelmez 3+1 geniş daire 339 bin lira

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank yeni ev satın almak isteyenler için son fırsat kampanyasını paylaştı. Banka tarafından aktarılan bilgilere göre, merkezi konumda lüks daire uygun fiyata satılıyor. İşte tüm detaylar.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ev almak isteyenler dikkat bu fırsat bir daha gelmez 3+1 geniş daire 339 bin lira

3+1 Geniş Daire Merkezi Konumda

Bankanın sağladığı paylaşım detaylarına göre, dairenin 3 odası, 1 salonu, 2 banyosu ve 1 balkonu bulunmakta. Ortalama olarak 136 metrekare genişliğine sahip olmasıyla ekstra avantaj sağlıyor.

Dairenin krediye uygun olması ise önemli bir diğer avantajların başında yer alıyor. Kredi sicil notu yeterli olanlar doğrudan başvuru yaparak kredi alabiliyor.

Isınma tipi kat kaloriferi olan dairenin kullanım durumuna bakıldığında dolu olduğu görülüyor. Ayrıca binanın inşa yılı 2012.

21444-b.jpg

Apartmanın 1. Katında bulunan dairenin yakıt tipi ise doğalgaz. Yapı tipine bakıldığında betonarme olduğu görülmekte. Yapı durumu ise ikinci el.

Vakıfbank’tan satışa çıkartılan dairenin açık arttırma başlangıç ücreti 339 bin lira. Açık arttırmada minimum artış ücreti 5.000 TL. Banka açık arttırmaya dahil olmak isteyenlerden 16.950 TL para talep ediyor.

Sizlerde yukarıdaki evle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bu adrese ‘’ https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=21444&cid=2267976 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet