Emina Jahovic’ten Eski Eşi Mustafa Sandal’a Nafaka Tepkisi Geldi!

Müzik dünyasının en çok sevilen sanatçılarından birisi olan Mustafa Sandal, büyük bir aşk ile 2008 yılında Emina Jahovic ile evlenme kararı almış, ikilinin iki çocuğu olmuş ancak 2018 yılında boşanmışlardı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emina Jahovic’ten Eski Eşi Mustafa Sandal’a Nafaka Tepkisi Geldi!

İkilinin mutlu evlilikleri bittikten sonra son yıllarda magazin dünyasında nafaka konusu ile gelmeye devam ediyorlar. Mustafa Sandal eski eşine ödeyeceğini nafaka miktarını çok bularak bunun iptali için dava açtığı öğrenilmişti. Bu duruma kızan Jahovic, eski eşini kendisinden mal kaçırmakla suçladı. Bunun ardından yaptığı açıklamada eski eşinin kendisine 1.105. 863 TL nafaka borcu olduğunu da söyledi.

Aylık 15 bin TL’lik Nafakayı Çok Buldu

Mustafa Sandal uzun süredir ayrı olduğu eski eşi Emina Jahovic’e uzun süredir aylık 15 bin TL nafaka ödemesi yapıyordu. Bunu çok bulan ünlü şarkıcı nafakanın iptali için dava açmıştı. Sandal, eski eşinin Çubuklu Vadisi’nde bulunan evinin kira gelirini alma hakkından mahrum edilmesini istemişi. Bunu duyan Jahovic’se davanın reddi için başvuru da bulunmuştu.

İstanbul Aile Mahkemesinde görülen davaya avukatı Altın Mimir’le katılan Sırp şarkıcının yaptığı açıklamada, Mustafa ekonomik olarak çok rahat, çocukları okula gitmesi için gereken arabayı, tatil paralarını ve evdeki yardımcıların paralarını ödeyecekti. Ancak bunların hiç birini ödemiyor. Nafakasını ödemiyor şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güzel şarkıcının avukatı Altın Mimi’de yaptığı açıklamada, Mustafa Sandal’ın bu borcu ödememesi halinde mahkemenin hapis cezası vereceğini söyledi. Mustafa Sandal ve Emina Jahovic üç yıl önce ayrılma kararı almıştı.

Sandal Yeniden Evlenme Kararı mı Aldı!

Eski eşinden ayrıldıktan sonra uzun süre sessiz bir hayat yaşayan Sandal, uzun süredir Melis Şütsurup ile ilişki yaşıyordu. Bu birlikteliği resmiyete dönüştürmek içinse ilk adımların atıldığı aktarıldı. Bunun için aile arasında 19 şubat tarihinde nişan yüzüklerinin takıldığı konuşuldu.

Sütşurup, İnstagram yaptığı paylaşımda, o benim şimdi nişanlım ama ömrüm boyunca aşkım olacak şeklinde açıklama da bulundu. İkili nişandan sonra özel olarak hazırlanan pastayı birlikte kestikleri de görüldü.

Keşfet