Dev Otogaz ve Akaryakıt İndirimi Duyuruldu! Türkiye Genelinde İndirim Yapılacak! Bugün Başladı ve Ay Sonuna Kadar Sürecek!

Brent petrol zirveye ulaştı. Rusya ve Ukrayna birbirlerine savaş ilan ederken, petrol fiyatları fırladı. Olumsuz olaylar her ülkeyi etkilerken, en çok Türkiye’yi vurdu. Ülkemizin dolar ve Brent petrole endeksli akaryakıt fiyatları önemli ölçüde yükseldi. Sonuç olarak, sürücüler indirimli veya kampanyalı yakıt aramaya başladılar. Bu noktada OPET bir açıklama yaptı. Bu duyuruya göre akaryakıt ve otogaz alımlarında 75 TL indirim uygulanacak. Peki bu indirimden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Dev Otogaz ve Akaryakıt İndirimi Duyuruldu! Türkiye Genelinde İndirim Yapılacak! Bugün Başladı ve Ay Sonuna Kadar Sürecek!

Tam tamına 75 TL değerinde puan kazanılacak

Opet, yeni kampanyasını duyuran bir basın açıklaması yayınladı. Söz konusu duyuruda, kampanya döneminde Araçta Ödeme Opet Worldcard'ı seçmeniz halinde, 200 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizin %2'si, harcama başına en fazla 5 TL'ye kadar, toplam 50 TL Opet Puan hediye verileceği açıklandı. Opet istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizin %1'inin harcama başına 5 TL olacak şekilde ek 25 TL Opet Puan hediye edileceği de belirtilirken 75 TL'lik puanın dağıtılacağı da açıklandı.

6220779bed13441560e17448.webp

Mutlaka katılım gerekiyor

Araçta Ödeme kampanyası tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar için açıkken, Opet Worldcard'a özel Araçta Ödeme kampanyasından sadece Opet Worldcard'lar faydalanabilecek. Yapılan açıklamada 75 TL Opet Puan fırsatından faydalanmak için, hem Opet Worldcard’a özel Araçta Ödeme kampanyasına, hem de Araçta Ödeme kampanyasına World Mobil üzerinden katılmak gerektiği bildirildi.

kapak-110816.webp

75 TL’lik indirim

Ayrıca Araçta Ödeme kampanyası kapsamında tek seferde en fazla 5 TL, toplamda en fazla 50 TL Opet Puan ve Opet Worldcard'a Özel Araçta Ödeme Kampanyasında tek sefer için en fazla 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL Opet Puan uygulanacağı belirtildi. Yani toplamda 75 TL kazanılacaktır. Alışverişte bu puanları kullanmanın benzin, motorin ve LPG'de 75 TL indirimle sonuçlanacağı bildirildi. Ayrıca, Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile ödeme yapabilmek için istasyonda benzin almadan önce akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapmak istediğinizi söylemeniz gerektiği ve kampanyaya katılımın zorunlu olduğu vurgulandı.

Keşfet