Cumhur İttifakı’nda Üst Üste İstifa Gelişmeleri Yaşandı! 1071 Kişi İyi Parti’ye Geçti!

Erzurumda, AKP ve MHP’den istifa eden 1071 kişi, İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törende İyi Parti’ye üye oldu...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Cumhur İttifakı’nda Üst Üste İstifa Gelişmeleri Yaşandı! 1071 Kişi İyi Parti’ye Geçti!

‘’Tek mücadelemiz vatanın bekası, vatandaşlarımızın refahı.’’

İl Başkanı Melih Kırkpınar, üye katılım töreninde gündemi sarsacak konuşmalar yaptı. Kırkpınar, ”Milletimizin emrinde ve hizmetinde yürüdüğümüz bu yolda aramıza yeni katılan yurttaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Bu kutlu yolda amacı vatan ve millet sevdası olan İYİ yürekli yol arkadaşlarımız artarak devam edecektir” dedi. Melih Kırkpınar, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde gece gündüz demeden kapı kapı dolaşıp insanlarımızın sıkıntılarına ortak seslerine soluk oluyoruz. Tek mücadelemizin vatanın bekası vatandaşlarımızın refahı. Bu uğurda tüm teşkilatlarımızla sürekli çalışıyoruz” diye ekledi.

‘’Milletimiz yapılan her hilenin farkında ve takipçisidir.’’

Cumhur İttifakı’nın iktidarı kaybedeceğini anlaması üzerine yeni seçim kanunu teklifi düzenlediğini detaylı bir şekilde öne süren Kırkpınar, “Aziz milletimiz yapılan her hilenin farkında ve takipçisidir. Sandık, iktidar partilerinin en büyük korkusu oldu. Ancak, korkunun ecele faydası yok” ifadelerini kullandı.

Erzurum’da İyi Parti rüzgarı esti

Kırkpınar, toplu katılım törenlerinin her ay yükselerek artacağına vurgu yaptı. “Farklı şehirlerde yaşayan Erzurum’lu hemşerilerimizle irtibat içindeyiz özellikle büyükşehirlerdeki hemşerilerimiz bayram sonrası İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul’da toplu katılımlarla partimize karışacak. Biz tüm illerde tüm teşkilatlarımızla birlikte hareket ediyoruz” diyen Kırkpınar, “İYİ Parti ilklerin partisidir İYİ Parti bitkin ve beraberliğin sembolüdür” açıklaması yaptı. Açıklamaların ardından İYİ Parti’ye katılan vatandaşlara İl Başkanı Melih Kırkpınar, İl Teşkilat Başkanı Alparslan Evliyaoğlu, İl Sekreteri Osman Temur ve diğer yöneticiler tarafından rozet takıldı.

İYİ Parti

İYİ Parti, 25 Ekim 2017 tarihinde Meral Akşener liderliğinde kurulmuş Türkiye merkezli bir siyasi partidir. Partinin kanuna göre resmi kısaltması kurulduğu günden bu yana "İYİ Parti” şeklindedir. İYİ partinin simgesi güneştir ve partinin adı Kayı boyu bayrağından esinlenip türetilmiştir. İYİ Partinin TBMM’de 36 milletvekili ile birlikte gurubu bulunmaktadır. İYİ Partinin genel başkanı ise Meral Akşener’dir

Keşfet