Böyle Fırsat Daha Önce Görülmedi! 1LT Ayçiçek Yağı 15.39 TL!

Ayçiçek yağı sürekli artan fiyatlarıyla gündemden düşmüyor. Fiyatlarla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Böyle ucuzluk daha önce görülmedi. Tükenmeden alın, bu fırsatı kaçırmayın...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Böyle Fırsat Daha Önce Görülmedi! 1LT Ayçiçek Yağı 15.39 TL!

Mutfakların demirbaşı ayçiçek yağının fiyatları sürekli artıyor

Artan fiyatlarıyla gündemdeki yerini sabitleyen ayçiçek yağının temini gittikçe zorlaştı. İnsanlar artık bir artan bir azalan fiyatları takip etmekte güçlük yaşıyor. Markette ayçiçek yağının yanına yaklaşılmıyor. O kadar çok fiyatlanma yaşandı ki bu fiyatlanma da olmasa bütün market stokları da bitecekti. Bu anlamda Rusya’dan gelen ham yağ stoku, rafine edilir edilmez hemen pazara sürüldü. Ayçiçek hasatı da başladığı zaman ülkemizin ayçiçek yağı ile alakalı bütün sorunları çözüme kavuşabilecek.

Aliexpress’te 15.39 TL!

E-ticaret sitesi olan Aliexpress’te 1 LT ayçiçek yağı 15.39 TL’ye satışa sunuluyor. Satış sınırı oluşturulan bu ürün için insanlar, tanıdıklarının hesabından sipariş veriyor. Dünyanın en büyük e-ticaret sitesi Aliexpress’ten yağ siparişi vermek için yapmanız gerekenler çok basit. Aliexpress sitesinden verilen sipariş Türkiye'ye PTT aracılığıyla geliyor. Sipariş vermek için ayçiçek yağı en uygun 1 Lt - AliExpress bağlantısına tıklamalısınız. 15 gün bağlamında da Türkiye’ye gönderim olanağı da var.

Dünyanın en ucuz alışveriş ortamı Aliexpress

AliExpress, merkezi Çin'de olan Alibaba Group'un bir çevrimiçi alışveriş hizmetidir. Pek çok ürün grubunu içinde barındıran Aliexpress dünyanın çoğu ülkesine hizmet vermektedir. Bu e ticaret sitesiyle küçük üreticilerin tüketicilere doğrudan ulaşma şansı vardır. Alibaba ekosisteminin önemli bir parçası olan AliExpress, Nisan 2010'da kullanılmaya başlandı. Küresel bir pazar haline gelen AliExpress çok kısa bir sürede dünya çapındaki tüketicilere erişmeyi başardı. AliExpress dünya üzerindeki her yerde iş yapış biçimlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Almanya’da da ayçiçek yağı krizi başladı

Rusya Ukrayna savaşı 27. gününe girerken, bölgede tansiyon hala yüksek. İki ülkenin liderleri savaşı alevlendiren açıklamalar yaparken, dünya enerji ve gıda kıtlığıyla karşı karşıya. Sonuç olarak, Almanya'da ayçiçek yağı neredeyse altın kadar değerli hala geldi. Savaşın ardından Almanya'da farklı ürünlerin kıt olduğu ve ayçiçek yağı bulmanın neredeyse zor olduğu bildirildi. Almanya ayçiçek yağı talebinin %94'ünü İthalat ile sağlıyor. Ayçiçek yağı eksikliği Alman Yağlı Tohum İşleme Endüstrisi Derneği tarafından da doğrulandı:

Keşfet