Bing'de Daha Önce Böyle Bir Özellik Keşfedilmedi! İşte Bing'in Bilinmeyen Özelliği!

Microsoft'a ait bir arama motoru olan Bing, fazlasıyla dikkat çekiyor ve hızla en çok kullanılan arama motorlarından biri haline geliyor…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bing'de Daha Önce Böyle Bir Özellik Keşfedilmedi! İşte Bing'in Bilinmeyen Özelliği!

İnsanlar Bing'den düşündüklerinden daha fazla efektif bir şekilde yararlanır. Bir tatil ayarlamak için bile kullanabiliriz. Bing Travel ile uçak biletleri ve otel konaklamalarını seçmek için birkaç fiyat tahmincisi kullanabilirsiniz. Bu özellik, koşullara bağlı olarak yaklaşan zamandaki fiyat artışları ve düşüşleri hakkında ayrıntılı bilgi sağladığı ve bütçelerin oluşturulmasına olanak tanıdığı için gayet iyi bir özelliktir. Bing ayrıca trafiği kontrol etmek, restoranları bulmak ve gösteri biletleri satın almak için de kullanılabilir. En iyi avantajı, sonuçların kullanıcının tercihlerine göre iyi organize edilmiş olmasıdır.

Aramaları hızlı başlatabilirsiniz

Günün resminin üstünde web, resim, video, haber, harita ve bu özelliklere doğrudan erişim sağlayacak diğer tıklamalar gibi birçok alternatif vardır veya bir sorgu veya arama kelimesi girerken Bing arama kutusu kullanılabilir. Bu araç gerçekten kullanışlıdır çünkü size tek bir arama kelimesine dayalı bir dizi olasılık sunar. Ayrıca Bing, yanlış yazılan yazımları tanır ve doğru sorguyla işlemeye başlar.

Günün Fotoğrafı

Bu, Bing'in insanları ana sayfası olarak kullanmaya teşvik eden bir özelliğidir. Her gün ana sayfaya yükledikleri fotoğraflar gerçekten inanılmaz kaliteli. Hatta görüntüler hakkında büyüleyici bilgiler de sağlarlar. Windows işletim sistemine sahip cihazınızda Kişiselleştir'e gidin ve açılır menüden Daha fazla tema al'ı seçin. Temalar çeşitli şekillerde indirilebilir ve değiştirilebilir.

Sayfa önizlemesi

Dikkate değer bir diğer avantaj, arama kelimesinin her sayfada ayrı ayrı görüntülenmesi gerekmemesidir. İmlecinizi arama teriminin üzerine getirdiğinizde, sayfadan çeşitli paragraflar sunan bir açılır pencere belirir. Sonuç olarak, kullanıcı sayfanın faydalı olup olmadığına karar verebilir. Bu, sörf yapmayı daha uygun hale getirir.

Gösterilen kaliteli sonuçlar

Uzun bir kullanım süresinden sonra Bing, kullanıcının tercihlerini öğrenir ve arama sonuçlarını bu zevklere göre kaliteli bir şekilde düzenler. Sonuçlar iyi organize edilmiş ve belirgindir.

Keşfet