Bankalardan Kredi Onayı Alamamış Vatandaşlar Artık Üzülmeyecek! Akbank Kimlik Numarasını Tuşlayan Vatandaşlar 4500 TL Alabilecek!

Günlük hayatımızın akışı içinde sık sık nakit ihtiyacı hissederiz; bu gibi durumlarda ay sonuna yetişmemiz zor oluyor ve taleplerimizi ertelememiz gerekiyor. Bu gibi durumlarda ilk akla gelen düşünce banka kredileridir ancak kredi almak basit bir iş değildir. Birçok banka çeşitli belgeler ister ve bu belgeleri sağlasanız bile kredi alacağınızın garantisi yoktur…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bankalardan Kredi Onayı Alamamış Vatandaşlar Artık Üzülmeyecek! Akbank Kimlik Numarasını Tuşlayan Vatandaşlar 4500 TL Alabilecek!

Nakit avanslar fazlasıyla avantaj sağlıyor

Bankaların kredi kartlarından anında çekilebilen nakit avanslar bu süreçte hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırıyor. Ön onaylı mini kredinizi dilediğiniz banka ve ATM'den nakit avans ile kullanabilirsiniz ancak kredi kartınızın olması ve kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemeniz gerekmektedir. Kredi kartınız yoksa veya borçlarınızı zamanında ödemezseniz bu cazip fırsattan yararlanamazsınız.

Akbank taksitli nakit avans desteği

Acil nakit ihtiyaçlarınız için artık 12 aya varan vadelerle ücretsiz Taksitli Avansınızı Akbank üzerinden alabilirsiniz. Üstelik uygulaması da oldukça basit. Dilerseniz 444 25 25 Müşteri Hizmetleri Merkezi ile iletişime geçip kredi kartı numaranızı ve şifrenizi girerek "Kredi Kartı" menüsünden 3'ü tuşlayıp, Axess Mobil'de "Kartlar" menüsünden "Taksitli Avans"a ve Akbank İnternet’te ”Kart İşlemleri” menüsünden ”Taksitli Avans”ı tıklayabilirsiniz. Akbank Mobil’de ”Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım” menüsünden ”K. Kartından Taksitli Nakit Avans”ı tıklayabilir, 6665’e “TA” yazıp gönderebilir veya Akbank ATM veya banka şubesine giderek kredi kartınızı kullanarak 15.000 TL'ye kadar anında nakit avans çekebilirsiniz. Akbank'tan en az 200 TL, en fazla 15.000 TL'ye nakit avans çekebilirsiniz. 12 aya varan taksit seçenekleri ve %1,80'e varan faiz oranları ile nakit avanslarınızı anında ödemeye başlayabilirsiniz. Örnek olarak Akbank'tan 1000 TL nakit avans çekerseniz 95,49 TL ödeyerek borcunuzu 12 ayda kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Akbank

Akbank, 1948 yılının Ocak ayında Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında bulunduğu bir grup işadamı tarafından bölgedeki pamuk çiftçilerini finanse etmek amacıyla Adana'da kurulmuş özel bir bankadır. Ayrıca Akbank, yaklaşık 94 milyar dolarlık aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankalarından biri haline gelmiştir.

Keşfet