Apple’dan Böyle İndirim Görülmedi! iPhone SE Modelleri Yüz Güldürecek!

iPhone SE, en güçlü çipi en popüler iPhone'un boyutu ve fiyatıyla birleştiriyor. Artık her şey hayal ettiğiniz gibi…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Apple’dan Böyle İndirim Görülmedi! iPhone SE Modelleri Yüz Güldürecek!

4.7 inç Retina HD ekran çarpıcı. Touch ID, telefonunuzun kilidini açmanın hızlı ve güvenli bir yoludur. 30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Bütün bunların ince ve hafif bir tasarımda olması da cabası.

Performans

A13 Bionic, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en hızlı çiptir. Rekor sürede uygulamaları açabilir, oyun oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kamera

Portre modunu etkinleştirmek için A13 Bionic çipin gücünü kullanan gelişmiş kamera sistemi, çektiğiniz şeyi profesyonelce ön plana çıkarmanıza olanak tanır. Ek olarak, bu özellik selfie çekerken de kullanılabilir.

Video

4K videolar, Full HD videolardan dört kat daha fazla ayrıntı sağlar. Ayrıca QuickTake özelliği, fotoğraf modundayken deklanşör düğmesini basılı tutarak video kaydetmeye başlamanıza olanak tanır.

Pil

iPhone SE, tek bir şarjla 13 saate kadar video izlemenize olanak tanıyarak kesintiye uğramamanızı sağlar.

Yerleşik gizlilik

Apple cihazları, bilgilerinizi gizli tutmak ve bunlar üzerinde size kontrol sağlamak için yapılmıştır. Bunu yapmak her zaman kolay olmasa da Apple'ın inovasyon felsefesi bunu gerektiriyor.

Diğer özellikler

Beyaz dengesini dinamik olarak ayarlayarak ekrandaki görsellerin daha doğal görünmesini sağlar ve göz yorgunluğunu azaltır. Kısayollarda bir simgeyi basılı tuttuğunuzda gerçek bir butona basıyormuşsunuz gibi hafif bir titreşim geliyor. En yeni artırılmış gerçeklik uygulamaları, gerçek dünyadaki nesneleri ölçmenize, takımyıldız haritalarını görmenize ve daha pek çok şeye olanak tanır. iPhone SE, sesin görüntüyle eşleşmesini sağlayarak videoları stereo olarak kaydedebilir. Wi-Fi 6 ve 4G LTE Advanced sayesinde Wi-Fi ve hücresel veri ağlarında önemli ölçüde daha yüksek indirme hızları elde edebilirsiniz. Tek bir iPhone'a iki set AirPods veya iki Beats kulaklık taktığınızda, arkadaşınızla aynı müziği dinleyebilirsiniz. eSIM'li Çift SIM sayesinde aynı iPhone'da hem kurumsal hem de kişisel numaranız olabilir. Cihazınızı ayrıca satın alabileceğiniz hızlı şarj adaptörüne bağlayarak 30 dakikada sıfırdan %50'ye şarj edebilirsiniz.

iPhone SE fiyat listesi

iPhone SE 64 GB, fiyatı 10.999 TL

iPhone SE 128 GB, fiyatı 11.899 TL

iPhone SE 256 GB2, fiyatı 13.699 TL

Keşfet