Alişan ve Buse Varol Çiftinin Oğlu Burak Kaza Geçirdi! Üzücü Haber Çabucak Yayıldı!

Alişan ve Buse Varol'un boşanma konusu takipçileri tarafından uzun zamandır merak edilen bir konuydu, ancak beklenmeyen bir haber geldi ve oğullarının bir kaza geçirdiği söylendi. Alişan, muhabirlerin sorduğu kazayı açıklayınca herkesi şaşırttı. Ayrıca Alişan ve Buse Varol'un arasındaki problemler hala devam ediyor. Tüm merak ettiklerinizi en ince ayrıntısı ile haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Alişan ve Buse Varol Çiftinin Oğlu Burak Kaza Geçirdi! Üzücü Haber Çabucak Yayıldı!

İkisinin anlaşamadığı ve birbirleriyle hiçbir şekilde bir iletişimlerinin olmadığı söyleniyor. Gündemde boşanma konuları varken gelen haber hiç beklenmeyen bir konu ile alakalı oldu. Alişan, yeğenlerini okuldan almaya geldiğinde magazin basınından gelen soruları yanıtladı. Öte yandan, boşanma konusundan bahsetmedi. Bu tür sorulara cevap vermeyeceğini kesin bir dille belirtti.

Alişan’ın oğlu kaza geçirdi

Kazandan sonra Alişan ve Buse Varol çiftinin oğlu Burak'ın gözü morarmıştı. Oğlunun gözü sorulduğunda ise Alişan, yaşananları anlattı. Burak’ın düştüğünü ve bunun sonucunda gözünde morluk olduğunu açıkladı. Kendisine yöneltilen soruların hepsine dürüstçe cevap vermesiyle tanınan Alişan, bu sefer bazı soruları görmezden gelmeyi tercih etti.

Alişan boşanma konusu ile ilgili suskunluğunu yine bozmadı

Boşanma süreci boyunca sessiz kalan Alişan, daha önce konuşmadığını ve şimdi de konuşmayacağını açıkladı. Ayrıca Buse Varol’un çalıştığını ve çocukları, bakıcısı ile kendisinin okula götürdüğünü ifade etti. Alınan haberlere göre Alişan, eşi Buse Varol ile boşanacağı iddialarına yanıt olarak "Bu konuları konuşmayalım" dedi. Alişan, görüntüleri çekilirken oğlu Burak'a 'Haydi oğlum senden bir şarkı istiyorum' diyerek şarkı istedi. “Sen seviyorsun ya Ece Mumay’dan “Peri” veya Tarkan'dan “Geççek” şarkısını söyle” diye ekledi.

Buse Varol alyansı yeniden takmıştı

Buse Varol, önceki gün paylaştığı aynalı selfie'de alyansını yeniden takarak dikkatleri üzerine çekti. Buse Varol nihayet televizyona dönmeye hazırlanırken yeni imajı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Buse Varol, salonda altı saat geçirdikten sonra saçlarını kaynak yaptırıp koyulaştırdı. Saçları uzayan oyuncu hayran kitlesini ikiye böldü. Buse Varol'un 'Vallahi bitti' mesajıyla paylaştığı uzun saçlı hali aslında pek beğenilmedi. Bazı hayranları onun rol için görünüşünü değiştirdiğini varsaydılar

Keşfet