2. Nesil AirPodslar'da Şok İndirim! Böyle Bir İndirim Daha Önce Görülmedi!

Siri sesle etkinleştirme, uzun konuşma ve dinleme süresi ve kablosuz şarj kutusu ile AirPods cihazınızla birlikte benzersiz bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşayacaksınız. AirPods’unuzu Kutudan çıktığı anda, istediğiniz cihaz ile birlikte kullanabilirsiniz. Anında bağlanıp yüksek kaliteli ve zengin bir ses deneyimini siz de sahip olabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
2. Nesil AirPodslar'da Şok İndirim! Böyle Bir İndirim Daha Önce Görülmedi!

Kusursuz ve sorunsuz

AirPods, tek bir dokunuşla anında açılır ve tüm gün bağlı kalır. Çalıştırması da oldukça basittir. Kulağınızdan aldığınız an kulağınızda olmadığını algılar ve müziği durdurur. AirPods deneyiminiz, iPhone, Apple Watch, iPad, Mac veya Apple TV'niz gibi hangi cihaz ile kullanırsanız kullanın her zaman olağanüstü olacak.

Ses kalitesi çok dikkat çekiyor

AirPods, yeni Apple H1 kulaklık çipi sayesinde aygıtlarınızla çok daha hızlı ve daha kararlı kablosuz bağlantı sağlar. Telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresine sahiptir ve aktif cihazlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabilir. H1 çipi ayrıca Siri'nin konuşarak etkinleştirilmesine olanak tanır ve oyun oynarken ses gecikmesini %30'a kadar azaltır. Özetle, oyunların, müziğin ve podcast'lerin ses kalitesi her zaman iyi seviyededir.

Ne zaman dinleyip dinlemediğinizi algılayabilir

Optik sensörler ve hareket ivmeölçerleri, ses deneyimini otomatik olarak düzenlemek, telefon görüşmeleri, Siri erişimi için mikrofonları etkinleştirmek ve AirPods'ların hemen çalışmasını sağlamak için birlikte çalışır. İsterseniz AirPods'lardan birini veya her ikisini aynı anda kullanabilirsiniz. Ayrıca bir şarkıyı çalabilir veya iki kez dokunarak bir sonrakine geçebilirsiniz.

Konuştuğunuzu algılayabilir

Konuşma algılayan ivmeölçer, arka plan gürültüsünü filtrelemek ve yalnızca sesinize odaklanmak için bir çift hüzmeleme mikrofonuyla etkileşime girer.

24 saatlik pil gücü

Tek şarjla 5 saat dinleme ve 3 saate kadar konuşma süresi sağlarlar. Ayrıca, AirPods'larınızı toplam 24 saatten fazla dinleme süresi boyunca birçok kez şarj etmenize olanak tanıyan şarj kutusu sayesinde asla yolda kalmayacaksınız. Kutusunda 15 dakika şarj ederek 3 saate kadar dinleme süresi veya 2 saate kadar konuşma süresi sağlayabilirsiniz.

Fiyat listesi

2. Nesil AirPods, fiyatı 2.199 Türk Lirası

AirPods Pro 4.499Türk Lirası

Keşfet