Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire 190 bin lira

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bankta tarafından paylaşılan son ilana göre, 3+1 daire tam 190 bin liraya satılıyor. Geniş avantajlara sahip olan daire birçok noktada kolaylık sağlıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 3+1 daire 190 bin lira

Bankalar ellerinde bulunan çeşitli daireleri uygun fiyatlarla satmaya devam ediyor. Emlak piyasasına nazaran daha farklı satışlara imza atan bankalar, açık arttırma usulüyle satılıyor. Satılacak olan dairenin başlangıç fiyatı belirleniyor ve teklife açık hale getiriliyor. Evi satın almak isteyen yurttaşlar arasında en yüksek teklifi veren evi satın almaya hak kazanıyor.

104 Metrekare Geniş Daire 190 Bin Lira

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan daire, apartmanda bulunuyor. Dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 104 metrekare olmasıyla geniş aileler için kaçmaz fırsat niteliğinde.

Evin en önemli avantajlarından birisi ise krediye uygun olması. Yani bankaya başvuru yaparak kredi çekebilir ve evi öyle satın alabilirsiniz. Kredinin sizlere çıkıp çıkmayacağı ise kredi sicil notunuzla belirlenmekte.

satilikev2.jpg

Isınma tipi olarak herhangi bir bilginin verilmemesinin yanı sıra dairenin tapu durumu kat irtifakı olarak görülüyor. Ayrıca evde hali hazırda kiracı bulunmakta.

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 190 bin lira olarak belirlenmiş. Banka açık arttırmada minimum artış ücretini 1.000 TL olarak belirlemiş durumda. Ayrıca açık arttırmaya dahil olabilmek için 11.400 TL teminat bedelinin bankaya yatırılması gerekmekte. Aksi halde açık arttırmaya dahil olmak mümkün olmuyor.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve açık arttırmaya doğrudan dahil olmak için bu adrese gidebilirsiniz.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ

Keşfet