Ziraat Bankası’ndan 3+1, 430 metrekarelik daire 105 bin lira

Ziraat Bankası son derece avantajlı daire satışlarına devam ediyor. Banka tarafından paylaşılan son bilgilere göre, merkezi konumda 3+1 daire tam 105 bin liraya satılıyor. Birçok noktadan avantajlı olan daireye ilgiyse son derece büyük.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 3+1, 430 metrekarelik daire 105 bin lira

Ev fiyatlarının artış göstermesiyle birlikte ev satın alacak yurttaşlar ve aileler Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarına yönelmeye başladı. Ziraat Bankası elinde bulunan çeşitli daireleri son derece uygun fiyata satmaya devam ediyor. Bu sayede ihtiyaç sahipleri evi satın alabiliyor. Açık arttırma usulüyle satışa çıkartılan dairelerse geniş özellikli oluyor.

3+1 Daire 105 Bin Lira

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 balkonu ve 1 banyosu bulunuyor. Müstakil bir daire olmasından kaynaklı geniş bir bahçeye sahip.

Banka tarafından paylaşılan bilgilere göre, 430 metrekare olduğu görülmekte. Krediye uygun olmasıyla birlikte kredi başvurusunda bulunarak, evi satın almakta mümkün.

Isıma tipiyle ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmazken hali hazırda dairede kiracı bulunuyor. Binanın inşa yılı ise 1900 olarak kayıtlara geçmiş.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 105 bin TL. Banka teminat bedeli olarak da 6.300 TL talep etmekte. Ayrıca açık arttırmada minimum artış ücreti de 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek istiyorsanız bu adrese gidebilirsiniz.

TIKLAYINIZ

Keşfet