Ziraat Bankası’ndan 2+1 lüks daire 225 bin lira

Ev fiyatlarının büyük bir artış göstermesiyle birlikte birçok yurttaş çaresizce uygun fiyatlı evleri araştırıyor. Bilindiği üzere en uygun fiyatlı ev fiyatları başta Ziraat Bankası olmak üzere bankaların gayrimenkul ilanları arasında yer alıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 2+1 lüks daire 225 bin lira

Ziraat Bankası açık arttırma usulüyle en uygun fiyatlı satışlara imza atıyor. Banka tarafından paylaşılan bilgilere göre, ev fiyat – performans noktasında oldukça iyi bir noktada bulunmakta. Sizlerde bu evi satın almak içi açık arttırmaya katılabilirsiniz.

5 Yaşında Yeni Daire 225 Bin TL

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan daire, geniş avantajlarıyla dikkat çekiyor. Evin birçok özelliğinin olmasının yanı sıra merkezi konumda bulunuyor.

Apartman dairesinde bulunan yapının 2 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunmakta. Ortalama olarak 75 metrekare olmasıyla ortalama bir ev özelliğine sahip.

satilikevs2.jpg

Krediye uygun olan daire sayesinde kredi başvurusunda bulunarak evi satın alabilirsiniz. Isınma tipi olarak da kombi olduğu görülmekte. Ayrıca evde hali hazırda kiracı bulunuyor.

Binanın inşa yılına bakıldığında ise 2017 olduğu görülüyor. Yani daire yeni ve 5 yaşında. Apartmanın 2. Katında bulunan dairenin tapu durumu ise kat mülkiyetli olduğu görülmekte.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında yer alan daire açık arttırma usulüyle 225 bin liraya satılmakta. Banka teminat bedeli olarak 13.500 TL talep ediyor. Ayrıca açık arttırmada minimum artış ücreti 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak, evi satın almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bu adrese gidebilirsiniz.

Keşfet