Ziraat Bankası emlakçılarda 700 bin liraya satılan evi 320 bine satıyor

Ziraat Bankası artan ev fiyatları karşısında eşsiz seçenekler oluşturmaya devam ediyor. Banka tarafından paylaşılan son ilana göre, 3+1 daire tam 320 bine satılıyor. Oldukça avantaj sağlayan daire, fiyatla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası emlakçılarda 700 bin liraya satılan evi 320 bine satıyor

Banka tarafından paylaşılan bilgilere göre, geniş olan daire merkezi bir konumda olmasıyla da önemli bir detaya sahip oluyor. Artan ev fiyatları karşısında çaresiz kalan yurttaşlar için resmen kaçmaz bir fırsat olarak yer alıyor. İşte evle ilgili detaylar ve merak edilenler.

3+1 Daire 320 Bin Lira

Ziraat Bankası tarafından satılan dairenin 3 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 100 metrekareye sahip olan daire, geniş bir alan sağlamakta.

Isınma tipi olarak kombi olduğu görülen dairede hali hazırda kiracı bulunuyor. Krediye de olan daire, başvuruyla kredi alabilmenize olanak sağlıyor.

ziraatev2.jpg

Dairenin tapu durumuna bakıldığında kat mülkiyetli olduğu görülmekte. Binanın inşa yılı 1994 olarak kayıtlara geçmiş durumda. Apartmanın 3. Katında bulunan dairenin ısınma tipi kombi.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 320 bin lira. Banka tarafından talep edilen teminat bedeli ise 19.200 TL. ayrıca açık arttırma minimum artış ücreti 1.000 TL.

Yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bu adrese gidebilirsiniz.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Keşfet